Protesto: Hainler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Protesto: Hainler

Cevap: Protesto: Hainler

Bugün itibari ile Adnan Polat ve ekibinden desteğimi çekmiş bulunuyorum..

Sadece şunu söylüyorum;

Utanç vesikası..

Aylardır beklediğim tepki geldi.Gerçekleri er ya da geç herkes öğrendi ya artık daha rahatım.İnşallah tepkiler büyür yönetim istifa eder de güzel günler görürüz.

Yönetim istifa edene kadar elimizden geleni yapalim arkadaslar. Biz tarihimiz boyunca böyle hain bir yönetim ve futbolcular görmedik.

Cik konus artik H.Üstünel !

maxi_7511243868933.JPG

Yeter sustugun. Galatasaray'a zarar veririm diye düsünüyorsan, düsünme. En dipteyiz artik, sürekli kandiriliyoruz, ihanete ugruyoruz. Sana yapilanlari, takimin ve yönetimin icindeki cirkinlikleri, ihanetleri bir bir anlat. Konus artik Haldun Üstünel, konus da bilelim, ögrenelim, tepkimizi daha saglikli gösterebilelim. Aptal yerine koymaya calisiyorlar bizi, koydurtma. Galatasaray'i tekrar gercek kimligine kavusturmak icin, icerideki mikroplarin temizlenmesi gerek. Göster onlari bize, herkese. Zamani geldi Haldun Üstünel, lütfen!

Bir gerçek varki tüm bu tepkiler tek bir Fener galibiyetiyle sona erer. Her şey unutulur. Misal; yıllardır Yıldırım Demirören istifa diye ortalığı inleten Beşiktaş taraftarı iki transfere her şeyi unuttu. Bizim taraftar onlardan beter. Ama şu bir gerçek ki bu yönetimin son senesi, bir daha ki seçimi kazanması imkansız gibi bir şey. Artık seçime kadar kahrolacağız, belki seneye de çok başarısız olacağız ki Adnan Sezgin gibi bir adam varken kesin başarısız olacağız ama sonra kurtulacağız. Sabretmek tek çözüm, bu heriflerin hiçbiri bir dahaki seçime kadar kulüpten ayrılmayacak. Bu da bir gerçek. Acı ama gerçek...

Bir gerçek varki tüm bu tepkiler tek bir Fener galibiyetiyle sona erer. Her şey unutulur. Misal; yıllardır Yıldırım Demirören istifa diye ortalığı inleten Beşiktaş taraftarı iki transfere her şeyi unuttu. Bizim taraftar onlardan beter. Ama şu bir gerçek ki bu yönetimin son senesi, bir daha ki seçimi kazanması imkansız gibi bir şey. Artık seçime kadar kahrolacağız, belki seneye de çok başarısız olacağız ki Adnan Sezgin gibi bir adam varken kesin başarısız olacağız ama sonra kurtulacağız. Sabretmek tek çözüm, bu heriflerin hiçbiri bir dahaki seçime kadar kulüpten ayrılmayacak. Bu da bir gerçek. Acı ama gerçek...

Eger öyleyse gercekten öyle olacaksa, o zaman insallah yeniliriz. Insallah rezil oluruz, fark yeriz.

Unutmadan yönetimle beraber satılmış uA taraftar topluluğu da defolup gitmeli.. Onların tribünden zorbalıkla attığı şerefli YÜRÜYEDUR efsanesi artık ortaya çıkmalıdır..

Üst Alt