PSG Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Bana göre şu sistemin aynısı

abEaj4racs.jpg

Taktik antremanı tamamen duran top odaklı yapmışızdır umarım. Karşımızdaki takıma başka türlü gol atmamız çok mümkün değil + ilk 11 de buna oldukça uygun.

PSG KARSİ KANATSİZ... yemin ederim bunamis

kadroda gerçek bir kanat oyuncusu olmadığı için kimin oynadığının çok da önemi yok o mevkilerde.

diğer oyunculara gelirsek donk gibi ağır vasıta adam bu kadar hızlı bir takıma karşı zaaf olabilir. nzonzi zaten çok hareketli değilken donk ve koşmayı çok da sevmeyen seri ile iyice kağıt helvaya dönebiliriz.

Gueye, Marquinhos, Verratti böyle orta saha üçlüsü mü olur anasını satayım ?

Boş verin iyi olmuş defansif bir takımla çıktığımız zaten hücumcu bir takımla çıksak bile bu orta sahayı geçemezdik

Emre mor denen velet gitsin, kafasi baska yerde hirbonun. Turk futbolu Emre moru kazansin diye biz kaybediyoruz. Emre mor futboldan anlamiyor, 10 yasinda ki cocuk pozisyon bilgisi, cevre kontrolu ve diger ozeliklerde bundan daha iyidir..

Birde feghuili bir zahmet 2,3 ay dinlendirilsin. Insan 3ayda bukadar mi form dusukluugu yasar?

Ve son olarak biktim bu Belhandadan, olmuyorsa olmuyor kardesim. Ademi oynat bunu oynattirma
türk futbolu emre moru kazansın diye ne kaybettin çok merak ettim

En baştan Öyle kötü bi takım kurulmuş ki kimi koysan farketmiyor, adam geçen dribling yapıp adam eksilten takımı rakip sahaya taşıyan 1 oyuncu yok, nasıl olcak bu iş.

Böyle oynatmaz yaw biz savunma yapmayı tüm maç beceremeyiz
Psg karşısında topa hakim olmaya çalışmayız diye düşünüyorum Fatih Terim açıkça söyledi rakipten daha fazla topa sahip olmak isteyen bir oyun planımız var diye ama o maç Psg maçı değil

Maçın büyük çoğunluğunda top onların ayağında olur biz topu aldığımız zaman tempoyu düşürmeye pas yapmaya ilerde topu durdurmaya çalışırız diye düşünüyorum, sahaya çıkan takımsa "Top PSG'nin ayağında olduğu zaman ne yaparız" takımı bence

Üst Alt