PSG Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Psg karşısında topa hakim olmaya çalışmayız diye düşünüyorum Fatih Terim açıkça söyledi rakipten daha fazla topa sahip olmak isteyen bir oyun planımız var diye ama o maç Psg maçı değil

Maçın büyük çoğunluğunda top onların ayağında olur biz topu aldığımız zaman tempoyu düşürmeye pas yapmaya ilerde topu durdurmaya çalışırız diye düşünüyorum, sahaya çıkan takımsa "Top PSG'nin ayağında olduğu zaman ne yaparız" takımı bence

tempoyu düşürmeye çalışmak için özel bir çaba harcamamıza gerek yok. zaten tempoyu istesek de yapamıyoruz. :red:

Babel, 4-4-2 dinamond sisteminde nasıl olacak görmek lazım. Eğer hocanın aklındaki olmaz ise çok erken Andone değişikliği bekliyorum.

Donk bu sisteme biraz mecburi oldu. Dün hoca açıkladı Lemina'nın sakatlanması şansızlık diye. Donk yerine Leminayı koyun.

Ben şahsen şu kadrodan memnunum Babel hariç, hiç değilse yeni bir oyun sistemi deniyoruz. Başarılı oluruz olmayız bilemem ama hataların görülmesi önemli. Veteran adamlar ile kanat sistemi olmuyor. Bu derece ağır bir maçta zaten felaket olurlar bize.

Tahminimi baklava dizilişine göre yapıyorum maç zamanı göreceğiz. İnş bu sisteme geçmişizdir.

Felaket tempo yapan PSG orta saha üçlüsü var. Bence ideal kadro. Belhanda'yı da işin içine katarsak 4'lü orta saha düzeni olacak. Babeli de ileride top tutabileceği için oynatıyor olabilir

Üst Alt