Pucca, Attığı Tweet Yüzünden 7 Yıl Hapis Cezası Aldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pucca, Attığı Tweet Yüzünden 7 Yıl Hapis Cezası Aldı!

Saçmalık yav kadın çok haddinden fazla haklı. Geçen bizim aşağı mahallede uyuşturucu satıcısı bir elemanı polis, şafak baskını ile almış haberlerde gördüydüm aradan birkaç ay belki geçti belki geçmedi eleman dışarıdaydı yine sadsa hani bu işin standartı ne bu kadın uyuşturucu çok güzel siz de gelsenize filan demiş olsa dahi bu elemandan fazla mı suç işlemiş oluyor yani?

Haber çıkınca kızın kim olduğuna baktım ve tipik Türkiye gerçeği ile yüzleştim. Kadın sosyal medya fenomeni. Öyle ya da böyle yolunu bulmuş ünlü olmuş ve iyi para kazanıyor. Sosyal medya fenomeni olmaya çalışan ama beceremeyen milyonlarca kişi kıza saldırıp "oh olsun" gibi yorumlar yapıyor.

Aldığı cezaya yorum yapamam. Hukukçu değilim. Ama neyseki para cezasına çevirmişler.

Tutuklama kararı hakkında ne düşünüyorsun heis?

Puccayi tanimam renktas. Bu sosyal medya fenomenlerine prim kazandirmayi sevmem, coguda bos insanlar. Benim icin tek fenomen @yiğit karagöz.

Internetten paylasimlarini arayacagim. Kadinin aglamasindan belliki isteyerek ve bilerek art niyetli bir davranista bulunmamis ve 'fenomenligin' gereksimi olarak cool olma amacli bir soz sarfetmis. Burdan bir ceza indirimi olsa uygun olur. Hem bunlar para denizinde yuzuyor. Hakim olarak boyle fenomenlere hapis cezasi vererek takipcilerini yargiya olan guvensizligi cogaltacagima para cezasi (psikiyatri kliniklerine bagis zorunlugu) getiririm, hem yargiyi alkislatirim hem Pucca zaten gerekli tepkiyi gorur takipcilerinden.

Bilemedim

Üst Alt