Quaresma Fenerbahçe'de mi ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma Fenerbahçe'de mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Quaresma Fenerbahçe'de mi ?

gelirse taksimde soyunurum :bgking1: gibi yiyemeyeceğim laflar söylemem :D gerisini antudaki fenerliler bilir :D

Biz bazıları gibi çekemeyen insanlar değiliz.Quaresma'nın fenere gitme ihtimali az değil para var sonuçta.Ben kendi takımıma güveniyorum.Anelka'lar,Appiah'lar da vardı bir zamanlar.20.45 i duyup gittiler.

İyi transfer.Ama o takımda Alex varken Fener C.Ronaldo'yu alsa bir işe yaramaz.İstediklerini getirsinler Alex'e dokunmasınlar bana yeter.:D

KUSURA BAKMAYIN BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM. BİR ŞEYE DİKKAT ÇEKMEK İSTİYORUM. BURADAKİ HERKESİ TEBRİK EDERİM. ANTUDAKİ GİBİ SIRF B.K ATMIŞ OLMAK İÇİN KİMSE QUERESMA'YI KARALAMAYA ÇALIŞMIYOR. HERKES HAYIRLI OLSUN DİYOR.

Antudakiler gelsin de görsünler yorum nasıl yapılır. Örneğin JO'ya b.k atmış olmak için EPL dandik bir lig diyen bile vardı yaa...

Herneyse tekrar tebrik ederim buradaki arkadaşları.

alsınlar kalite yükselsin 5 sene sonra 3 büyük kalmaz yani sadece sözde kalır aslantepeyle beraber çok coşarız

KUSURA BAKMAYIN BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM. BİR ŞEYE DİKKAT ÇEKMEK İSTİYORUM. BURADAKİ HERKESİ TEBRİK EDERİM. ANTUDAKİ GİBİ SIRF B.K ATMIŞ OLMAK İÇİN KİMSE QUERESMA'YI KARALAMAYA ÇALIŞMIYOR. HERKES HAYIRLI OLSUN DİYOR.

Antudakiler gelsin de görsünler yorum nasıl yapılır. Örneğin JO'ya b.k atmış olmak için EPL dandik bir lig diyen bile vardı yaa...

Galatasaraylı olmanın farkı diyelim ki quaresma yararlı olmaz ama vizyon için iyi transfer

Dentinho gibi çingeneleri bu lige toplayacağınıza gidin Quaresma'yı alın ligin kalitesi yükselsin.

biz onların altında da değilde onlar bizim altımızda kalmış olmanın ezikliğinden olabilir..

Türkiye'nin en büyük takımının taraftarı olarak neylerini çekemiyecez ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt