Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"

Cevap: Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"

Tartışma Guti'ye kadar geldi.Niye büyüttünüz bu kadar hala anlamış değilim.Alan memnun satan memnun...

Valla la benim satır arası dediğim şeyler bile cımbızlanmış, onu bir şeye cevaben dediydim ben :)

Bir ara konu Barcelona tarihine gelmiş gene Guti olsa neyse. :asd:

Tüpcü portekizlileri getirdi diye ona tapıyorlardı..Yetmez yıldırım demirören diyorlardı..Baktı skorlar iyi değil yine demirörene sallamaya başladılar..

Madem demiröreni istemiyorsun 2 transferde hemen çoşmayacaksın. Sürekli onu istemediğini dile getireceksin.Tüpcüde trübünlere iyi oynuyor.

Quaresma çok abartır çoğu yerde basit oynamayı bilmez. fakat her an skoru değiştirebilecek bi adam. evet çok sinir bozucu olabiliyor bazen ama ofans gücünde önemli etken. gülü seven dikenine katlanacak bi yerde :)

Quaresma çok abartır çoğu yerde basit oynamayı bilmez. fakat her an skoru değiştirebilecek bi adam. evet çok sinir bozucu olabiliyor bazen ama ofans gücünde önemli etken. gülü seven dikenine katlanacak bi yerde :)

Maçın özetini seyrettim de ilk yarıda artistlik yapacam diye kaçırdığı golden sonra kendini on milyonuncu kez ispat etmiştir.

Ancak asisti muazzamdı kabul etmek lazım.

Her an skoru değiştirebilecek bi adam da değil. Biraz kuvvetli takımlara karşı fos bi Portekizli kendisi. "Maçın adamı: Quaresma" denen maçlardan bi tanesi bile Bursaspor ayarında takımlara karşı oynanan maçlar değil.

https://www.gscimbom.com/forum/hasa...yi-vereyim-sen-oyna_quot_-14.html#post3548560

https://www.gscimbom.com/forum/hasa...ayi-vereyim-sen-oyna_quot_-9.html#post3548379

ne kadar cok besiktasli varmis forumda .... ulan görüyorsunuz dimi anguta, carsidonpazara yada hamsi sitelerine girsek desek galatasarayliyiz bi ton küfür yersin seni ban larlar ne kadar demokrat bi taraftar grubuyuz biz ya ... görün büyüklügü

Sıkılmadın mı sen yana pastan?Her alan pas veriyor ben sıkılıyorum.Sana soruyorum Quaresma dışında hangi futbolcumuz çalım atıp tehlikeli bölgeye giriyor?Bunu birtek Quaresma denediği için göze batıyor.Dün 3.golden önce Quaresma dışında herhangi bir stsl kanat oyuncusu olsa orda çalımı denemez pas verirdi.Fenerbahçe maçında 2.golden önce stsl herhangi bir oyuncu Quaresma gibi defansı zorlamaz direk acele orta açardı oda ancak şansa gol olurdu.Değerini bilelim... (2 Beşiktaş'lı Quaresma hakkında tartışırken alıntı)

Bana dese tamam ver oynayim derdim acikcasi :asd: Taraftarlar oyle deseydi ne yapacagidi. Buyuk hata yapti. Carvalhal su an onu yedekte birakamiyor. Arshavin ornegi. **** Advocaat, Rus milli takim hocasi onunla ilgili "80 dakika macta gozukmez, etkisi olmaz. 10 dakika icinde birsey yapar, maci cevrir" demisti. Carvalhal bu yuzden Quaresma'yi herzaman oynatir. En azindan, devre arasina kadar. Devre arasindaki yapilacak transferler cok onemli olacak.

Quaresma,zamanında Manu´yu seçse bence bambaşka bir oyuncu olurdu.Nani son 2 seneye kadar tercihleri ile Manu taraftarını delirtiyordu,şimdi comple bir adam.Sir Alex Ferguson lazımdı bu adama.

Ümit Özat'la yıllarca ayağının dışıyla orta açıyor diye dalga gecenler Q7 aynısını yapınca adamsın diyorlar, bence mac secıyor ve abartılıcak bir oyuncu degıl Q7 Keita bunla top diye oynar, takımına bu kadar zarar veren baska bır oyuncu yok bu lıgte 2 mac oynuyor 10 mac yatıyor.

podolski mi mütevazı oyuncu??

quaresmadan daha yüksek bir ücretle transfer edebilirsin ancak

ayrıca daha iyi bi oyuncuda değil podolski quaresmadan 2 gün sonra söversiniz gelse

almanya dışına çıkmamış ne vericeği belli değil psikolji takıntıları olan münihe gittiğinde bile zır zır ağlayan köln köln diye biri podolski

konu kilit
podolskimi aueresmada iyi oyuncu degilmiş:) ulan sanki quersmanın psiklojik sorunu yok. queresma hanım evladı tabi.

Sıkılmadın mı sen yana pastan?Her alan pas veriyor ben sıkılıyorum.Sana soruyorum Quaresma dışında hangi futbolcumuz çalım atıp tehlikeli bölgeye giriyor?Bunu birtek Quaresma denediği için göze batıyor.Dün 3.golden önce Quaresma dışında herhangi bir stsl kanat oyuncusu olsa orda çalımı denemez pas verirdi.Fenerbahçe maçında 2.golden önce stsl herhangi bir oyuncu Quaresma gibi defansı zorlamaz direk acele orta açardı oda ancak şansa gol olurdu.Değerini bilelim... (2 Beşiktaş'lı Quaresma hakkında tartışırken alıntı)
queresmada mantalite sorunu var. topla cok oynuyor. pas verilcek yada şut cekilcek yerde bile calım atmaya kalkıyor. birkere gücsüz. amrabatı queresmaya tercih ederim en azından daha güclü bir herif. gücü olmamasına ragmen bir pozisyonu zorlayan adamlardan nefretg ederim.

Üst Alt