R10 Kampanyası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

R10 Kampanyası!

Cevap: R10 Kampanyası! Yönetimi mail yağmuruna tutalım!

Bende girmedim şike muhabbetine delürdüm gadaşum. Ultraslan açıklama yapmış, Kulüp üyeleri başka açıklama yapmış. Snt Yıldırım Platiniye akrostiş şiir göndermiş baş herflerinden seni seveyrum mıço çıkıyormuş. Shaqiri gelmiyormuş zaten teklifimizide yükseltmemişiz ne diye borsaya bildirdik anlamadım taraftara bakın uğraşıyoruz mesajımı verdiyorlar anlamadım. Ayrıca şuanda meydanları inletip medyayı ve basını sallıyor olmamız ve bu şikecileri bölgesel amatör lige göndermemiz gerekiyorken Galatasaray duruşu gereği gündüz vakti kandille adam arıyoruz. İşte elde avuçta R10 geldi tabiki oda kolpa haberdi alınacağından filan değil. Ha birde R10 u beğenmeyenler varki sen anla vehameti.

Mahir bugün neler oldu kardeşim? giremedim fazla nete :(

Ronaldinho için tek korkum Lincoln gibi olma ihtimali. Bana maç seçecek birisi gibi geliyor. Bu yüzden korkuyorum. Bunun dışında kalitesi kesinlikle tartışılmaz bir oyuncu. Kişisel özellik bakımından Hagi' ye benzese mükkemmel bir sonuç çıkar ortaya. Bilmiyorum sizin düşünceniz nasıl? Mahir istiyor zaten belli :)

Evet benimde tek endişem bu abi:)

Ama adı bile insanı heyacanlandırıyor:D

Shaqiri icin mail attiniz da ne oldu? Taktilar mi?

Forza Fatih Terim. Yemisim Ronaldinho´yu

Senin yaşındakilerin öyle demesi normal yiğen ama bu R10 şişede durduğu gibi durmaz pis çarpar demedi deme, sahaya bir çıksın Türk futbolunun başını döndürür ;)

Saygı duyuyorum abi;)

Ama acık konusuyorum ben R 10 a göre daha genc oldugu icin Şakir diyordum ilk olarak.

E madem alamadık o zaman....

R 10:tiphat::D

profilindeki gelsin :(

Shaqiri'den vazgecen bir kulupten fazla bir beklenti olur. Hayal otesi
sad.gif

Lincolnle R10 arasında fark sana anlatmaya kalksam forumun database i almaz kardeşim. Sen bana güven kardeş gerisinin koy gözüne rahvan gitsin :)

Ronaldinho için tek korkum Lincoln gibi olma ihtimali. Bana maç seçecek birisi gibi geliyor. Bu yüzden korkuyorum. Bunun dışında kalitesi kesinlikle tartışılmaz bir oyuncu. Kişisel özellik bakımından Hagi' ye benzese mükkemmel bir sonuç çıkar ortaya. Bilmiyorum sizin düşünceniz nasıl? Mahir istiyor zaten belli :)

Belki saçma gelicek belki olmaz böyle birşey ama.Eğer Pino'nun sözleşmesinde fm'de ki gibi geri çağırılabilir vb. bi madde varsa bence hiç fena olmaz.Sene sonu daha kaliteli bir isimlede anlaşabiliriz böylece.

Bende girmedim şike muhabbetine delürdüm gadaşum. Ultraslan açıklama yapmış, Kulüp üyeleri başka açıklama yapmış. Snt Yıldırım Platiniye akrostiş şiir göndermiş baş herflerinden seni seveyrum mıço çıkıyormuş. Shaqiri gelmiyormuş zaten teklifimizide yükseltmemişiz ne diye borsaya bildirdik anlamadım taraftara bakın uğraşıyoruz mesajımı verdiyorlar anlamadım. Ayrıca şuanda meydanları inletip medyayı ve basını sallıyor olmamız ve bu şikecileri bölgesel amatör lige göndermemiz gerekiyorken Galatasaray duruşu gereği gündüz vakti kandille adam arıyoruz. İşte elde avuçta R10 geldi tabiki oda kolpa haberdi alınacağından filan değil. Ha birde R10 u beğenmeyenler varki sen anla vehameti.

Sağolasın kardeşim. azizin mektubu merak ettim. bi bakayım :)

Roniiieeee! Yalnız ben mi körüm bilemedim ama email falan göremiyorum ben:D

R10 a bu saatten sonra gel Avrupa'da futbol oyna demek ne anlama gelir biliyormusunuz arkadaşlar?

Hemen cevaplayayım

R10 a bu saatten sonra gel Avrupa'da futbol oyna demek askerliğini bitirmiş birine 2 yıl sonra sen askerliğini yapmadın. En kısa zamanda gel askerliğini yap demek gibi bir şey olur.

R10 Avrupa defterini çoktan kapatmış. Adamda heyecan, hırs kalmamış.

Ronaldinhonun Barcelona günlerini kafanızda canlandırıp yorum yapmayın derim.

Kuş on. "Neymar Messi varken bu para R10a verilmez aga" Kuş off.

R10 a bu saatten sonra gel Avrupa'da futbol oyna demek ne anlama gelir biliyormusunuz arkadaşlar?

Hemen cevaplayayım

R10 a bu saatten sonra gel Avrupa'da futbol oyna demek askerliğini bitirmiş birine 2 yıl sonra sen askerliğini yapmadın. En kısa zamanda gel askerliğini yap demek gibi bir şey olur.

R10 Avrupa defterini çoktan kapatmış. Adamda heyecan, hırs kalmamış.

Ronaldinhonun Barcelona günlerini kafanızda canlandırıp yorum yapmayın derim.

Üst Alt