R10 Kampanyası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

R10 Kampanyası!

Cevap: R10 Kampanyası! Yönetimi mail yağmuruna tutalım!

İmparatorun üstüne söz söylemek bize yakışmaz, istemiyorsa olayın kapanması gerek.

Yok ezmedim mesajınıda beğendim aslen üstelik R10 takımda görmekten mutluluk duyacağım 4 futbolcudan biri Messi,Neymar, Ronaldo e bu 3 ü Rüyamızda bile olamayacağına göre 3 ü 1 arada niyetine R10 neden olmasın. ;)

İbrahimovic i almamışsın listeye abi:D

Hastayım bu adama:)

Futboluna hastayım diyimde önceki gibi yanlış anlama olmasın:D

Ronnie bu yaşından sonra anca WC'ye gider Brezilya'da Milli Takım'a Kaka bile giremeyecek 2014'te.Neymar,Ganso'yu falan oynatacaklar.

ben fatih hoca transferde nokta atışı yapan birisidir demedimki yazımda kastettiğim şey takımı kuran kişi ne isterse kimi isterse o olmalı.

fatih hoca ronaldinho çok pahalı olduğu için risk olarak görüyo bu transferi

ama ronaldinhoyu alınca bir sürü ekstra gelir gelecek

bu şekilde ronaldinho bedavaya gelmiş olmaz tabi ama normal bir transfer yapılmışçasına bir para harcanmış olur

daha önce lass diarrayı da sırf pahalı diye istememişti terim

fatih hoca ronaldinho çok pahalı olduğu için risk olarak görüyo bu transferi

ama ronaldinhoyu alınca bir sürü ekstra gelir gelecek

bu şekilde ronaldinho bedavaya gelmiş olmaz tabi ama normal bir transfer yapılmışçasına bir para harcanmış olur

daha önce lass diarrayı da sırf pahalı diye istememişti terim

tamam bizce mantıklı olabilir ama takımda bir oyuncu 5.5 milyon alıyor diğer yanda gençlerin 1 milyon euroda ise takım içinde bence bir takım sorunlar oluşabilir bunuda dikkate aldıgını düşünüyorum. dediğim gibi fatih hocayı biraz rahat bırakmalıyız bazı kendini gazeteci sanan galatasaraya iyilik yaptım sanan bir iki kişi yüzünden hocamızı kaybetmemeliyiz. ronininde brezilyada çok profesyonel bir yaşantısı olur alır getirirsin oda yok.

keşke alabilsek. R10un adının gectiği yerde şakiriler podolskiler saygıdan önünü iliklerler.

Bu konuda bir konsensus olmadan kulübe mail yağdıralım demek doğru değil.

Herkes görüşünü kulübe mail yağdıralım diye açarsa başedemeyiz.

Ben R10 transferini istemiyorum. Sizlerle görüş alışverişine girip tartışabilirim.

Bu sebeple başlığı düzenleyeceğim müsadeyle.

Cevap: R10 Kampanyası!

bence ronaldinho için değil de genel olarak transfer isteğimizi yönetime iletmeliyiz galatasaray.org dan. bunun için ortak bir metin hazırlasak hepimiz toplu halde göndersek bu iş olur bence. bugün maçtada bir takım şeyler bekliyorum taraftardan umarım olur.

Cevap: R10 Kampanyası!

destek olmak isteyen arkadaşlar, hazır metin:

Sayın Galatasaray Yönetim Kurulu,

Biz Galatasaray taraftarı olarak takımımızda bir ismi görmeyi çok arzuluyoruz. Bu isim dünyaca ünlü ve prestijli bir isim. Takımımıza bu transfer ile büyük güç ve değer katacağını düşünüyoruz. Ayrıca transferin gerçekleşmesi halinde forma satışlarında patlama, bilet satışlarının artması, gelecek sezon için kombine satış hedeflerinin artması, gelecek sezon için daha fazla sponsor ve reklam geliri imkanı ve GSStore'da satılabilecek özel ürünler ile ciddi bir gelir elde edileceğini düşünüyoruz. Bahsettiğimiz kişi Ronaldinho Gaucho'dur. Kendisini sizler de biliyorsunuz. Flamengo'da oynuyor ve takımı için çok önemli. Bizler Ronaldinho transferine Hagi gözüyle bakıyor ve onunla nice büyük başarılara imza atabileceğimize inanıyoruz. Hagi 31 yaşında gelmişti ve kendisi ile 2 büyük avrupa kupası kazanma başarısını göstermiştik. Aynı durumun Ronaldinho Gaucho için olabileceğine inancımız tamdır. Sizlerden ricamız bu transferi yeniden gündemimize almanız ve biz Arma aşığı taraftarlara hediye etmenizdir.

Saygılarımızla,

Galatasaray Taraftarı

Üst Alt