Radamel Falcao, Al Sadd Yolunda! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Radamel Falcao, Al Sadd Yolunda!

Malmi bu insanlar gercekten anlamiyorum artik. Tamam gitsinde kurtulalim ama bu herif son yillardaki rezil haliyle nasil yine kontrat bulabiliyor. Bu araplara oynamayan bi Falcao nasil bir katki verebilir? Mesela bu adami hala dünyada kolombiyalilar disinda takip eden varmida marketing olacak diyelim.

Havaya atiyolar resmen milyon dolarlari. Bu futbol isi iyice boka sardi. Herif bizden bir halt yapmadan ayriliyor ama milyonlar kazanacagi yeni bi lokasyon bulmakta zorlanmiyor, gercekten komedi.

Malmi bu insanlar gercekten anlamiyorum artik. Tamam gitsinde kurtulalim ama bu herif son yillardaki rezil haliyle nasil yine kontrat bulabiliyor. Bu araplara oynamayan bi Falcao nasil bir katki verebilir? Mesela bu adami hala dünyada kolombiyalilar disinda takip eden varmida marketing olacak diyelim.

Havaya atiyolar resmen milyon dolarlari. Bu futbol isi iyice boka sardi. Herif bizden bir halt yapmadan ayriliyor ama milyonlar kazanacagi yeni bi lokasyon bulmakta zorlanmiyor, gercekten komedi.
Onlar da skills videosu izleyerek futbolcu alıyor demek ki.

Falcao' yu alan abime yanınnnnda Feghouli bedava! Yetmedi mi abim? Sevdim seni, hadi Babel de fazladan; her biri Dünnnyyyaa yıldızı! Başkasına yapmam ha, sevildiğini bil ya ıhvan!..

Bonservis istemiyoruz gitsin yeter
Birazda biz bonserviz kazanalim. Kasayi hep bosalt olmuyor. Bu konuda maalesef cok böyle düsünen GS'li var, bonservis istemiyoruz yeterki gitsin istegi. Bizim anadolu kulüpleri g.tü bohlu adamlar icin yeri geldiginde en az 5 den aciyor kapiyi. Sanarsin Barca'dan adam aliyoruz. Bizde Galatasaray'iz, Bilmemnespor'u degiliz sonucta. 1 milyonda olsa kardir.
Belkide o para bizim sonraki transferde eksigimizi kapatacak. Maddi durum belli zaten.

Üst Alt