# Radamel Falcao - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu transferin tartışılması bile abes. 2015 yılında İbra'yı bekleyip hayal kırıklığı yaşamak yeterince can sıktı zaten. Bir yenisine gerek yok.

Dediğim gibi seneye belki olabilir. Bu sene imkansız ötesi.

Bunun forma satışı da var üstelik...

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben kestirmeden giderek yazdım. Formadır reklamdır sponsordur vs.vs.

Ayrıca CL de atılacak bir golle; bir yenilginin beraberliğe dönmesi yada bir beraberliğin galibiyete dönmesinin avrosal karşılığını bilen varmı...
CL den ALye gitme şansımızın ne kadar yükseleceği ve AL de deplasmanda 2-0 yenilmek ile 2-1 yenilmenin arasındaki avantaj farkının farkında olanlar kaç kişiyiz merak ettim...
Daha rakip defansları nasıl mevkisine kilitleyerek ileri çıkıp ofansif oynamalarını engelleyeceği konularına gelmek için de fırsat kolluyorum ...

Ben kestirmeden giderek yazdım. Formadır reklamdır sponsordur vs.vs.

Ayrıca CL de atılacak bir golle; bir yenilginin beraberliğe dönmesi yada bir beraberliğin galibiyete dönmesinin avrosal karşılığını bilen varmı...
Deplasmanda 2-0 yenilmek ile 2-1 yenilmenin arasındaki avantaj farkının farkında olanlar kaç kişiyiz merak ettim...
Daha rakip defansları nasıl mevkisine kilitleyerak ileri çıkarak oynamalarını engelleyeceği konularına gelmek için de fırsat kolluyorum ...
Falcao gibi oyuncular maliyetlerini eğer aklında futbolu bitirmemişse her türlü çıkarabilecek isimler bana göre...
Drogba ve sneijderli sezon aklımıza gelsin

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1799.jpg

Monaco bunu gönderir... Hemde bu yaştayken satış opsiyonlu bile gönderir istersek.
Bu kadar maç kaçıran bir adamın illaki yerini dolduracak bir çiftten bile fazla yedeği vardır..

Bunların ikisi birden gelsin bide bolhanda gidip yerine Wissam Ben Yedder gelsin; uefa da bizi bir sene avrupadan kovsun razıyım..
Noolmuş yani 3. eleme turunda elendik sayarız geçen seneki gibi; oldu bitti gitti işte...:cool::uiyy:

Bunlarla 5. yıldıza kadar deparla gideriz yaw....:ka:
Emmoğlu öyle bir ikiliyi şl de izlemedikten sonra ne anlamı var? Sen de vizyonsuz çıktın, sükutu hayale uğradım.

Emmoğlu öyle bir ikiliyi şl de izlemedikten sonra ne anlamı var? Sen de vizyonsuz çıktın, sükutu hayale uğradım.
1 sene sabredicez yaw.... seneye de direkt gruplara kalıcaz, kayıp 1 senede de kadro oturacak.. ve 5. yıldıza 2 kalacak...
kayıp kazanç meselesi bu. Canavar gibi bi kadroya sahip olmanın bedeli olarak 1 sene uzak kalacaz o kadar. Bu sene Elenmeseydik belkide ilk yarıda fazladan 3-*5 puan kaybıyla şampiyon da olamayacaktık belki de...

Sen olayın sadece kayıp ve lüküs hayat tarafına bakıyosun, kazançları ve yatırımları hesaba katmadan ...

1 sene sabredicez yaw.... seneye de direkt gruplara kalıcaz, kayıp 1 senede de kadro oturacak.. ve 5. yıldıza 2 kalacak...
kayıp kazanç meselesi bu. Canavar gibi bi kadroya sahip olmanın bedeli olarak 1 sene uzak kalacaz o kadar. Bu sene Elenmeseydik belkide ilk yarıda fazladan 3-*5 puan kaybıyla şampiyon da olamayacaktık belki de...

Sen olayın sadece kayıp ve lüküs hayat tarafına bakıyosun, kazançları ve yatırımları hesaba katmadan ...
Kafama yatmadı açıkçası, tuhaf buldum bu düşünceyi. Fikrine saygım sonsuz emmoğlu.

Biz avrupadan elendik diye şampiyon olmadık ki öyle kolay olsa o işler başşak olurdu her yıl eleniyor ilk turlarda.

Fb de elendi hem ilk turda vardara 3 takımın avrupası yoktu.

Kafama yatmadı açıkçası, tuhaf buldum bu düşünceyi. Fikrine saygım sonsuz emmoğlu.
1 senelik Avrupa kaybıyla TSL de 4-5 sene esecez emmoğlu.. Artı 1 sene sonra CL de gruplardan çıkacak takımla 2-3 sene sonra da üst torbaya atlayacak kadroya sahip oluruz yüksek ihtimal..
1 yıl avrupa kaybı o kadarda fazla kayıp sayılmaz kazanç potansiyellerinin yanında..

Tabii ki bunlar hep olmayan 3 adamın gelmesi durmunda gerçekleşebilecek ihtimaller olduğundan fazla takılmamakta fayda var.
Hele bi gerçekleşsin herkes aynısını konuşacaktır zaten...

Biz avrupadan elendik diye şampiyon olmadık ki öyle kolay olsa o işler başşak olurdu her yıl eleniyor ilk turlarda.

Fb de elendi hem ilk turda vardara 3 takımın avrupası yoktu.
Anlatmak istediğim kılı kılına bir farkla aldık bu seneyi.... Eğer AL de oynasaydık tudorun gittiği zamanlarda kayıplar daha erken başlayabilirdi. Bu erkenlikde fazladan galibiyet yerine bir beraberlik bizi 2. yapıyodu.
O kadar hassastı demek istedim sadece..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt