Rakibimiz Schalke - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibimiz Schalke

Daha cok bilet vamis yahu, bütün bizim Türklerin bok yemesi yüzünden bu kadar uzadi hersey.

Biletlerimi su an aldim arkadaslar, o kadar mutluyum ki inanamazsiniz. Cocuklar gibi mutluluktan havaya sicrayacagim neredeyse.

5 sene gibi uzun bir süre sonrasinda tekrardan Galatasarayimizi görebilecegim :hat:

Daha cok bilet vamis yahu, bütün bizim Türklerin bok yemesi yüzünden bu kadar uzadi hersey.

Biletlerimi su an aldim arkadaslar, o kadar mutluyum ki inanamazsiniz. Cocuklar gibi mutluluktan havaya sicrayacagim neredeyse.

5 sene gibi uzun bir süre sonrasinda tekrardan Galatasarayimizi görebilecegim :hat:

Hayirli olsun kardes darisi basimiza artik. ayiptir sormasi kaça aldin?

dedim ya, daha bilet varmış, bende dedim biletler bitti. Nerden aldın biletini?

Hayirlii olsun Imparatoru goreceksin reis sanslisin

Kadroları gayet iyi ve yetenekli, hafife almamız lazım. Alanya'yla bir tutarsak 5-6 yeriz. Ayrıca schalke max meyer ve leon goretzka gibi 2 sağlam yeteneği nasıl bonservissiz gönderebilmişler?

@Can BÜYÜK rdas nasil oluyor o is? Fiyatlar uygun ise bende almak isterim, Gelsengirsen 2 saatlik yol

Edit: Benim enistem gil de Gelsengirsen de kaliyor, onlara da bir sorayim. O bazen gidiyor S04 maclarina

Cus en ucuzunun tanesi € 200,-- kagit. Ben gitsem kardesim de gelmek isteyecek, eder € 400,--.

Vay anasini sayin seyirciler. Istanbul daki maca giderim, daha iyi

@Can BÜYÜK rdas nasil oluyor o is? Fiyatlar uygun ise bende almak isterim, Gelsengirsen 2 saatlik yol

Edit: Benim enistem gil de Gelsengirsen de kaliyor, onlara da bir sorayim. O bazen gidiyor S04 maclarina

Bugün sadece Schalke üyelerine acikti satislar. Yarin ise genel satis var. Yarin bizim Türkler bugün hücum ettigi gibi hücum eder ama bu sefer herkese acik oldugu icin biletler cabucacik tükenir.

Bilet alacaksan ya telefon hatti üzerinden almaya bak, ki orasi bayagi dolu oluyormus hat düsmüsyormus. Bugün 80 defa arayip ancak baglanabilenler olmus.

Ya da enistene de ki sabahin köründe bilet almak icin Schalkeshop'a gitsin belki oradan daha hizli ulasir bilete. Ama muhtemelen bayagi kuyruk olur simdiden diyeyim ben.

Üst Alt