Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 464 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim yaşı yetmiyor diyor? Futbolu hiç takip etmiyorlar demek ki.

Beknaz şu an 16 yaşında.

Emre Demir 15 yaşında gol atıp en genç golcü ünvanını almıştı.
Seneler evvel Enes Ünal ilk kez bize karşı oynamıştı 15 yaşında.

Vallahi sosyal medyada o tarz bir şeyler gördüm. Bildiğim M Kapi'yi falan da erken oynattık. Ben de onun için dedim, bu dedikodular ne alaka diye. Ya da oynatılmadığı için dalga geçiyorlardı, ben öyle algıladım. Pasaport kısmı bile daha mantıklı bir konuydu. Statü olarak. 😬

dAmY509.png

Kıskançlıktan kuduruyolar. Fb ye koyarız bjk ağlar. Bjk ye koyarız FB ağlar. Avrupa'da reale barcaya koyarız topluca ağlarlar. Sonrada kendini Barça ile Real ile kıyaslayan bu davarlar bizim kupasini aldığımız bu takımlarda 5-8 tane yer dönerler. Bu döngü hep böyle devam eder. Halen tuttukları takımı bir hayal dünyasında yaşarlar. Bizse oturur bunların hayallerinin gerçeklere dönüştüğü yerde bunlara uzaktan bakar güleriz.

Ben simdi su yorumu okudum ne diyeceğimi bilemedim bu kadar ağır eziklik olamaz

Ya bunlar neyine güveniyorlar ‚ kendilerini bu rezil durumda bile üstde görüyorlar ‚ bu kadar ahmak ‚ kibirli bir camia yok ‚ sen önce ligde kalmayı becer artı 2.maçda fark yiiyp elenirsen ne olacak bu kurduğunuz cümleleri yedirirler size.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt