Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 496 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu cenahdaki beklenti tam olarak nedir
fenerin mi şampiyon olması ,ali koçunmu ?
orda bir karisiklik var zannımca
5 yildiza bağladı takimi ,sıra kendisinde herhalde

Yapılan transferlerde değil de baştan Jorge Jesus'u getirme kısmında suçlardım ben Ali Koç'u. Adam getirdi hocayı, herif (artık nedense) kafasına esen her adamı doldurdu takıma, kalite malite aramadan. Bu kulüp gidip de bir adama çıkarıp 10-15 veremez ben de ona göre orta halli oyuncularla idare ederim diye düşündü herhalde. Adam bu intibayı kendi mi edindi Ali Koç mu hissettirmiştir orasını bilemem. Ama bence orada olan biten bu. Adam bildiğin İtalya'nın orta sıra takımındaymış gibi davranıyor yani.

Arada biraz parlayanlar olabilir dönem dönem ama aldırdığı oyunculardan Pedro'yla biraz da belki Alioski hariç hepsi vasat. Sıradan adamlar ki zaten Fener'in kadrosunda çok vardı o adamlardan. Gazeteci olsam Jorge Jesus'a soracağım ilk soru bu olurdu, neden bu oyuncular ve neden hali hazırda olan kadrodakilerle aynı seviyede adamlar? Adamların içinden yaratık çıkmazsa fena patladılar bu sezon. 2023'te sırf şu adamları göndermekle uğraşırlar, o kadar gereksiz adamları var ki... Acun bile abi 10 tane adamınızı da almayalım o kadar da belli etmeyelim diyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt