Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 491 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar çekilirse ligi 12/14 takıma falan düşürmek lazım seyircisi olan futbol kentleri gelmeli süper lige. Belki o zaman play off falan düşünülebilir. Şımarık piçlerin flaş transferler yapıp kara para akladığı sonrada batırdığı kulupler uzak olmalı.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Bazen bu sosyal medyadaki fenerlilerin gerçek insan olmadığını düşünüyorum birilerinin bot hesaplaridir kesin diyorum. Sonra bir fenerli geliyo bana ayni ne yazdılarsa burda taş taş geçtiğimiz ne varsa noktası virgülüne aynı şeyi anlatıyo. O zaman anlıyorum ki evet abi hepsi gerçekler ve maalesef bunlarda gerçek düşünceleri. Paralel evrelerinde mutluluklar diliyorum bunlara.
Unuttum paralel evrenlerinde kendilerine oluşturdukları o hayal dünyasında bile bir düşman bulur, ağlar, başarısız olur yine bunlar öylede değişikler işte.

Bazen bu sosyal medyadaki fenerlilerin gerçek insan olmadığını düşünüyorum birilerinin bot hesaplaridir kesin diyorum. Sonra bir fenerli geliyo bana ayni ne yazdılarsa burda taş taş geçtiğimiz ne varsa noktası virgülüne aynı şeyi anlatıyo. O zaman anlıyorum ki evet abi hepsi gerçekler ve maalesef bunlarda gerçek düşünceleri. Paralel evrelerinde mutluluklar diliyorum bunlara.
Unuttum paralel evrenlerinde kendilerine oluşturdukları o hayal dünyasında bile bir düşman bulur, ağlar, başarısız olur yine bunlar öylede değişikler işte.
Bu bir iq ve ahlak meselesi artık
Koskoca profesör , doktor , itü hocası adam bile aynı gerzeklikleri geveliyor papağan gibi bunlar ahlaksız ve ikiyüzlü olanlar,bencil sadece kendi çıkarları için yaşayanlar

Geriye kalan ise gerizekalı , kapasitesiz

Son açtığım konuda detaylıca anlattım

Diyen oldu mu bilmiyorum ama Yunanistan ligi ne güne duruyor?..

Mesafe yakın, aynı ülke gibi...

Şampiyonluğun direkt favorisi olurlar. (Terim kalırsa belli olmaz. Psikolojik üstünlük; Alicim iyi bilir)...

Yunan komşularımız da aksiyon olsun, izlenirlik artsın filan diye kabul edeceklerdir. Gerekirse Fener Rum Ortodoks Patriği Bartholomeos el atar; eline mi yapışır?..

Mevzuyu yine ben çözdüm, içimizdeki FB liler!..

O değil de başka lig masalına da inanılmaz yav. FB lilere özel mezhep kurduk deseler, sorgusuz sualsiz atlayacak epey moron çıkar içlerinden...
yunan ligi bizim ligden saha kaos ostamı var her deplasmanda dayak yerler

yunan ligi bizim ligden saha kaos ostamı var her deplasmanda dayak yerler
Görüldüğü üzere; FB oyuncuları dayak yemez, güçlerinin yettiğine pitbull gibi saldırmak suretiyle dayak atar!..

Ha, orada attıkları dayağı yanlarına bırakmazlar tabii. Bakarsın gerçekten silahlı saldırıya da maruz kalabilirler. Yunan taraftarların bizimkilerden de manyak olduğu konusunda hemfikirizdir sanırım...

Değil ligden çekilmek, protesto amacıyla süper kupa finaline çıkmamayı dahi göze alamazlar. Maksat, piyasa isyanda görsün, mağduriyet kassınlar ki daha da pervasız kayırılsınlar...

Hollanda ligine gideceklerse cezalar açıklanmadan gidip saldırı dosyaları o ligde kararlaştırılsın sonrasına bakarız.
Yada benzer olayı kupa maçında yapsınlar tüm avrupanın gözü önünde uygulamalı olarak göstersinler, hodri meydan olm. Yerdeki herhangi bir oyuncuya tekme atın görelim uefa feneri kulüp olarak avrupa kupalarından nasıl men ediyor.
Algıcı pzvnkler hangi lige gidip aynısını yapsan bu ligde alacağın cezanın 10 kat fazlasını alırsın. Bunların beyinsiz taraftarının anlayamadığı şey bu koyunda bile bunlardan daha fazla zeka mevcut

Görüldüğü üzere; FB oyuncuları dayak yemez, güçlerinin yettiğine pitbull gibi saldırmak suretiyle dayak atar!..

Ha, orada attıkları dayağı yanlarına bırakmazlar tabii. Bakarsın gerçekten silahlı saldırıya da maruz kalabilirler. Yunan taraftarların bizimkilerden de manyak olduğu konusunda hemfikirizdir sanırım...

Değil ligden çekilmek, protesto amacıyla süper kupa finaline çıkmamayı dahi göze alamazlar. Maksat, piyasa isyanda görsün, mağduriyet kassınlar ki daha da pervasız kayırılsınlar...
Fblilerin zıvanadan çıkması,İstanbul beyefendisi olan Mustafa abiyi bile delirtmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt