RasenBallsport Leipzig, Bruma İçin Geliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RasenBallsport Leipzig, Bruma İçin Geliyor!

Külliyen yalan haber adım kadar eminim Leipzig gibi proje takımı hayatta sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalmış adama 15 milyon bonservis vermez ayrıca haberde 6 milyon euro maaşla 5 yıllık sözleşme diyor atacak başka yalan mı bulamadınız anasını satayım
Bu haberin 3 ihtimali var

1)Saygı değer habercilerimiz mabadından sallayıp yazdı
2)Dursun ve çetesi Bruma'yı göndermek istiyor yolunu yapıyor
3)Bruma'nın çingene menajeri pazarlıkta eli güçlü olsun diye böyle haberler çıkarıyor ortaya

3 ihtimalde çok güçlü aslında en zayıf ihtimal ise haberin gerçek olma olasılığı ...

Freiburgdan bir oyuncu ilede ilgileniyorlar. Onun degeride 15 milyon. Kesin bize olacak teklifleri bunun altinda olacak

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Leipzig kadrosunda 1,5 m € ustu para alan yoktur buyuk ihtimal.5 m € ustu bonservis veren cikacagini sanmiyorum zaten.Bu isin sonu belli bir sene daha oynayip seneye bedava gidecek.

CL katilacaklar, onun icin kadrolarini ciddi anlamda güclendireceklerdir arkasinda Red Bull olduguna görede para sorun olmaz ama önce yazdigim gibi belki bizi kulanip baska ilgilendikleri futbolcunun fiyatini düsürmek istiyorlar

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Zannetmiyorum ama bulunduklari konum ve yatirimlari dogrultusunda birkac oyuncu iyi maas aliyor olabilir.Bu Bruma'ya 5 m € vermeyecekleri gercegini degistirmez.
Hepsi degil tabi ama bu bir gercek yani zannedip zannetmemek ile alakali bir durum degil :)

Spor servislerinde Almanya ligini yakindan takip eden spor yorumculari da bunu zaman zaman dile getiriyor, gercekten yilda 3 milyon euro alan futbolculari var. Yabanci medyada da bu transfer konularinda bazen haberlerde yazar. O yuzden o linki paylasmistim.

Ayrica ben Leipzig'in yilda 6 milyon euro teklif edecegini dusunmuyorum Bruma icin. Belki yilda 4 milyon euro tekif edebilirler o da vergileri dusurunce yilda 2 milyon euro civari para eder net. Biz ona rahatlikla yillik 2.5 milyon euro verebiliriz.

Hepsi degil tabi ama bu bir gercek yani zannedip zannetmemek ile alakali bir durum degil :)

Spor servislerinde Almanya ligini yakindan takip eden spor yorumculari da bunu zaman zaman dile getiriyor, gercekten yilda 3 milyon euro alan futbolculari var. Yabanci medyada da bu transfer konularinda bazen haberlerde yazar. O yuzden o linki paylasmistim.

Genelde bu rakamlar resmi aciklamalar disinda oldugu icin zannetmiyorum dedim.Yoksa Keita,Werner,Forsberg falan o paralari eder.O maddi gucleri de fazlasiyla var zaten. :)

Genelde bu rakamlar resmi aciklamalar disinda oldugu icin zannetmiyorum dedim.Yoksa Keita,Werner,Forsberg falan o paralari eder.O maddi gucleri de fazlasiyla var zaten. :)
Dogru, mesela Keita'yi takip eden Ingiliz kulupleri var. Leipzig de kadroda tutmak istiyormus o yuzden yillik 4-4.5 milyon euroyu bulan yeni sozlesme hazirliyorlar haberleri vardi gecende. Adamlarda para bol olunca bu tur seyleri sorun etmiyorlar demekki. Bu sezon bir karar almislardi ve yillik ucretlere bir taban rakami belirtmislerdi, o da 3 milyon eurodu. Simdi CL ye katilacaklari icin bazi transferler icin bu durumu tekrar gozden gecireceklermis. Bakalim bizim Bruma'yi gercekten istiyorlar mi :)

Leipzigin hedefi Bayern gibi dunya devi olmakmis. Genis butcelerine ragmen buyuk isimleri kuluplerine cekmekte zorlanacaklar yani ona gore genc yetenekli ve yakin gelecekte patlama yapabilecek oyuncular ariyorlar.

20 milyona satabilirsek iyidir ama dursun o parayi g*** s**ar benden soylemesi. Yerine Gomis ve de Jong gibi 30 ustu oyuncular getirir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayrica ben Leipzig'in yilda 6 milyon euro teklif edecegini dusunmuyorum Bruma icin. Belki yilda 4 milyon euro tekif edebilirler o da vergileri dusurunce yilda 2 milyon euro civari para eder net. Biz ona rahatlikla yillik 2.5 milyon euro verebiliriz.

Bruma paradan ziyade bu yaşta Avrupa'ya gidemezsem bir daha gidemeyebilirim diye bakıyor olabilir, 25 milyon serbest kalma ücretini kabul etmemesi de derdinin o olduğunu gösteriyor, ki düşüncesinde kendi adına haksız sayılmaz, bizim işimize gelmiyor o ayrı.

Misal bizden 2.5 alacağına 1.5-2 milyona Leipzig'de oynayıp orda kendini gösterse 1-2 senede İngiltere'ye transfer olabilir. Bundesliga'nın hem gelişim hem pazarlama için bizden iyi vitrin olduğunu kabul edelim. 1 sene önce kimsenin tanımadığı Naby Keita bugün Arsenal ve Liverpool'un gündeminde. Keita Türkiye'de oynasa bu kadar ismi duyulmazdı.

Son düzenleme:
Bruma paradan ziyade bu yaşta Avrupa'ya gidemezsem bir daha gidemeyebilirim diye bakıyor olabilir, 25 milyon serbest kalma ücretini kabul etmemesi de derdinin o olduğunu gösteriyor, ki düşüncesinde kendi adına haksız sayılmaz, bizim işimize gelmiyor o ayrı.

Misal bizden 2.5 alacağına 1.5-2 milyona Leipzig'de oynayıp orda kendini gösterirse 1-2 senede İngiltere'ye transfer olabilir. Bundesliga'nın hem gelişim hem pazarlama için bizden iyi vitrin olduğunu kabul edelim. 1 sene önce kimsenin tanımadığı Naby Keita bugün Arsenal ve Liverpool'un gündeminde. Keita Türkiye'de oynasa bu kadar ismi duyulmazdı.
Yep 100%

belki adam akilli bir takim olsa Sampiyonlar Ligine duzenli katilabilsek kendimiz yuceltip pazarlardik oyuncuyu ama iste malum basimizda kanser var

Misal bizden 2.5 alacağına 1.5-2 milyona Leipzig'de oynayıp orda kendini gösterse 1-2 senede İngiltere'ye transfer olabilir. Bundesliga'nın hem gelişim hem pazarlama için bizden iyi vitrin olduğunu kabul edelim. 1 sene önce kimsenin tanımadığı Naby Keita bugün Arsenal ve Liverpool'un gündeminde. Keita Türkiye'de oynasa bu kadar ismi duyulmazdı.
Bruma'nin bakis acisina bagli bu durum, yani nasil bir kariyer planlamasi dusunuyor bilmiyorum. Eger parayi on planda tutarsa dedigim gibi burada daha cok kazanir. Ama daha az kazanim ama ayni anda sportif olarak bir adim ileri gidim dusuncesi varsa o zaman Leipzig gibi bir takima gitmesi onun adina daha dogru olur.

Bruma'nin bakis acisina bagli bu durum, yani nasil bir kariyer planlamasi dusunuyor bilmiyorum. Eger parayi on planda tutarsa dedigim gibi burada daha cok kazanir. Ama daha az kazanim ama ayni anda sportif olarak bir adim ileri gidim dusuncesi varsa o zaman Leipzig gibi bir takima gitmesi onun adina daha dogru olur.

Parayı ön planda tutsa bile kendine güveniyorsa 2-3 sene bizden alacağı paranın biraz altına Almanya'da kendini gösterebilirse sonrasında İngiltere'de filan yine iyi para kazanacaktır. Potansiyel açıdan Almanya İngiltere'de oynayacak genç oyuncular için genç yaşta kariyer yapmak alt sıra liglerde daha çok kazanmaktan önemli olabiliyor, menajerleri de bu şekilde yönlendirebiliyor. Çünkü uzun vadede o menajerlerin de portföyünde şu kadar oyuncuyu şuralara transfer etti diye gözüküyor.

Bu yaşta 500bin, 1 milyon az almışım o kadar önemli diil çalışırsam gelişip vitrin yapar sonra daha çok kazanırım diye de bakabilir. Wonderkidler öyle bakıyor, Dembele, Zivkovic gibi oyuncular Bayern, Barcelona, hatta Arsenal, Liverpool'u reddedip Dortmund'a Benfica'ya gittiler, vitrin takımlar. Hatta daha yeni şimdi City'nin teklif yaptığı Tielemans kabul etmeyip Monaco'ya gitti, bugün "Monaco Avrupa'da tanınan, genç oyunculara dayalı bir projesi olan bir kulüp, burda gelişicem demiş, City'e gitse daha çok para alıcaktı.

Arda'ya zamanında Aziz Yıldırım dünyaları teklif ettiğinde genç yaşta parayı seçseydi Barcelona'yı hayatı boyunca televizyondan izlerdi. Gittiği Atletico'da bırak Aziz'i bizde kazanacağının çok altına oynadı da o kadar sene Atletico'da oynayıp Barcelona'ya transfer olabildi.

Bence Galatasaray 15 milyon teklif varsa Bruma'yı satsın yerine hemen bunun gibi birini bulsun, onu parlatmaya koyulsun. Dışarı iyi liglere oyuncu göndermeye başlarsan yetenekli genç adamlar vitrin yapayım diye sana gelir, önlerini kesersen bir daha genç oyuncular gelmez. Bruma Türkiye'ye kariyer yapmak için gelmemiş, vitrin olsun diye gelmiş bu adam.

Son düzenleme:
Üst Alt