Recep İvedik'e Rakip Geliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik'e Rakip Geliyor!

"Nöbeteki Adam"

Transfer nöbetinde günlerini harcayan, içine kapanık, okuduğu bir transfer twitiyle vapurdan atılan simit parçasını kapmış bir martı sevincini yaşayan S.Z'nin hikayesi.
Daha farkli bi olay dusundum. Basrollerde ben sarper vasfi baskan.
Vasfi beyaz kadin taciri
Sarper beyaz kadinlari kadin tacirinin elinden kurtaran adam.
Ben ahlak masasindan komser kenan.
Mini taslak bu aksam iftardan sonra uzerinde çalışırız.
Simdi aklima geldi 1001 surat ajan umit ç.de rol alabilir. Kadin kiligina girip sebekeye karisir is ustundeyken suc ustu delillerle yakalar reis.

Cok iyi olacak cok

Vasfi beyaz kadin taciri
Simdi aklima geldi 1001 surat ajan umit ç.de rol alabilir. Kadin kiligina girip sebekeye karisir is ustundeyken suc ustu delillerle yakalar reis.

Cok iyi olacak cok

Dizinin sonunda Sarper ile Vasfi kardeş çıksın rtş.

Vasfi beyaz kadin taciri

Cok iyi olacak cok
Başına sürekli ilginç olaylar gelen Muzo başkan da olsun. Polisiye komedi iç içe.

Bu filmlere kızmıyorum. Olacağı budur. Arkadaşlar Türkiye'de sanat yok. Entelektüel herkesin alay edildiği bir coğrafya burası.

"Entel misin lan sen kitap okuyorsun" cümlesi başka hiçbir ülkede kurulmaz.

Bunun üzerine sanata verilen destek ortada. Sanatçılar pusmuş, cesaret edemiyor bir şey yapmaya. Meydan bu ve bunun gibi aptallara kalmış. Eğitim seviyesi sıfırın altında olduğu için yeni nesil sanattan anlamıyor ve bunlara gülüyor.

Kısacası Türkiye için dua edin; yoğun bakımda. Yoğun bakımdan çıkabilmesi için tedavinin bulunması ve tedavinin etkisinin gösterilmesi için uzun bir süre gerekir. Bizler göremeyeceğiz. Emin olun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Recep İvedik gibi gişe rekorları kırarse eğer sakın şaşırmayın. Biz acınarak bakıyoruz ancak halk bu filmlerde kendini buluyor ki bu kadar izlenebiliyor. Başka bir açıklaması olamaz. Bu gerçekten alay edilmesinden ziyade bence korkutucu. Çünkü bu tip filmlerin bu tip rekor izlenmelere sahip olması cidden toplumuzun zeka seviyesinden tut, genel kültürüne kadar büyük ipuçları veriyor...

Recep İvedik gibi gişe rekorları kırarse eğer sakın şaşırmayın. Biz acınarak bakıyoruz ancak halk bu filmlerde kendini buluyor ki bu kadar izlenebiliyor. Başka bir açıklaması olamaz. Bu gerçekten alay edilmesinden ziyade bence korkutucu. Çünkü bu tip filmlerin bu tip rekor izlenmelere sahip olması cidden toplumuzun zeka seviyesinden tut, genel kültürüne kadar büyük ipuçları veriyor...
Vay karşim ozledim seni.
Seviliyosun

8020incig8935625.jpg

Vasfi beyaz kadin taciri

Cok iyi olacak cok

Bu ne reis?

Üst Alt