Recep İvedik'e Rakip Geliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik'e Rakip Geliyor!

Sarper rolünü oynayacak sanatci belli olmus

86d047db2006b6e134063eb9a15efc70.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Recep ivedikin cin clone yapımı bu galiba.
İvedik zaten rezalet de bu insan nağmına utanalım yapımı olmuş gibi duruyor.

Türk yapımı film ve diziler okadar kötü ve saçma ki; inanılır gibi değil.

Yabancı film ve dizi iziliyenler kıyas yapabildiği için bu mevzu göze daha çok batıyor.

Ülkemizde komediyi tek başına ayakta tutan Cem Yılmazımız olmasa naapcaz merak ediyorum..
Mizah anlayışı da çok garip.
Hep abartma var...hiç "situational humour" yok.
Öyle saçma abartma ve absürd lük var ki.

Bunda ama genel eğitim seviyesi de suç.
Filmleri öyle yapıyorlar ki, en aptapi bile anlasın. Bundan dolayı derine giden filmler ve reportasyonlar/doku az olur.

Türk sinemasını komedi olarak ayakta tutan bi cem yılmaz var

Filmleri genelde hep kalite, para verdiğin zaman için gitmiyo hak etmiştir bu parayı diyosun.

Şimdi yeni çıkacak arif v 216 aynı şekilde kaliteli bir yapım olacaktır.

Türk sinemasını böyle aptal şeyler ile dolduruyolar. Youtube vine vs fenomenleri orda beğenildi diye hemen film olayına giriyolar sonu rezillik oluyo.

TapaTalK

Türk sinemasını komedi olarak ayakta tutan bi cem yılmaz var

Filmleri genelde hep kalite, para verdiğin zaman için gitmiyo hak etmiştir bu parayı diyosun.

Şimdi yeni çıkacak arif v 216 aynı şekilde kaliteli bir yapım olacaktır.

Türk sinemasını böyle aptal şeyler ile dolduruyolar. Youtube vine vs fenomenleri orda beğenildi diye hemen film olayına giriyolar sonu rezillik oluyo.

TapaTalK
Katılmıyorum buna Yahsi Bati -Hokkabaz-Pek Yakinda gibi kepaze filmleri gişede çakılmıştır ha dersen ki showlari kalite ona diyecek yok

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnsanlar ya gülmek ya da ağlamak için gidiyor sinemaya. Veya görsel efekti yüksek, yabancı filmlere gidiyor. Arz-talep meselesi, yönetmenler de bunu fırsata çeviriyor. Çağan Irmak da yıllarca ekmeğini yedi bu işin. Gönül ister ki salonlarda NBC, Zeki Demirkubuz filmleri full çeksin ama olmuyor. Hayattan şeyler insanların dikkatini çekmiyor. İnsanların hayatı yeterince sıkıcı ve banal, bundan mütevellit sinemada da aynı şeyleri görmek istemiyorlar.

Su "dagdan indim sehire" tarzi bir rolü oynamak icin, yüz hatlarinda biraz da olsa maskulin olmak gerekiyor ki komik olsun. rezalet resmen.

Üst Alt