Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını

Cevap: Forumda Bulunan Radyo Hakkında

Ya tamamda arkadaş, çıkış yaptıktan sonra tekrar açılıyor.

Ha diyeceksiniz çıkış yapma forumun başka bir ilginçliğide bir süre bişey yapmayınca otomatik olarak forumdan çıkış yapması ;)

Her foruma girişimde saçma sapan bir şarkının son ses açılmasından harbi sıkıldım, en azından profilden kapama gibi bi eklenti gelsin.

Ha diyeceksiniz çıkış yapma forumun başka bir ilginçliğide bir süre bişey yapmayınca otomatik olarak forumdan çıkış yapması ;)

Her foruma girişimde saçma sapan bir şarkının son ses açılmasından harbi sıkıldım, en azından profilden kapama gibi bi eklenti gelsin.

En son 6 ay önce giriş yaptım foruma heralde :D şifremi bile unuttum ben.

Girerken parolayı hatırla dersen çıkış yapmaz.Forumun ilginçliğinden kaynaklı değil o.Sen becerememişsin.Ben 5 saatte kalsam çıkış yapmıyor :ka21:

Parolayı kaydedip girdim 6 aydır çıkış falan yapmadım.Kendisinin çıktığı falan yok

Cevap: Forumda Bulunan Radyo Kaldırılsın Mı ?

bu şeye benziyor mesala formaya reklam alırsın göğsüne makuldur birşey olmaz ama arkasına yanına şortuna felan alan fransız takımları gibi cılkını çıkarırsan millet ne düşünür? ha bişey olur mu olmaz elbette ne zararı var ya klübe para getirisi var dersin ama belli kaliteye ulaşmış takımlar için bu abes kaçar burası gibi tıpkı şimdi biz ülkere bile tepki gösteriyoruz düşünsenize formanın sponsorlarla dolu olduğunu

burdada mevcut reklamlar her sayfada karşımıza çıkıyor zaten dilerizki o bile olmasın ama şartlar onu gerektiriyor biliyoruz

ama gsc gibi nezih modern elit bir seviyeye ulaşmış platforma yakışıyormu? gelir getiricek daha makul şeyler düşünülebilir?

İşime gelmiyor ama eleştriye hak verdim. Biz ki sırf GSC olduğumuz için pahalı serverlarda barınıyoruz.

Biraz kendini döndürsün, sonrası için durumu değerlendireceğim.

Her girdiğimde kapatmak zorunda kalıyorum. Google Chrome damı böyle oluyor sadece?

Pause tusuna basiyorum kapanmiyor sesini kapatiyorum hala radyo calisiyor kapatin sunu. Hayat arkadasi/chat sitesi gibi.

Sağda yuvarlak içine aldığım tuş "mute" tuşudur. Radyoyu kapatır. Kaptılan radyo siz açmadan, aynı bilgisayarda bir daha açılmaz. Dolayısıyla zırt pırt açılıyor tepkileri doğru değil.

f7d55Untitled.png

Kapattıysanız ok ile belirttiğim işareti görürsünüz.

Bu tanıtım bir reklamdır, sitenin sabit giderlerini karşılamaya yardımcı olacaktır.

Pause tusuna basiyorum kapanmiyor sesini kapatiyorum hala radyo calisiyor kapatin sunu. Hayat arkadasi/chat sitesi gibi.

Yanlış yere basmış olabilir misin? :)

Radyo'nun olmasi sorun degil guzel bir uygulama fakat otomatikman acilmamalidir. Yani isteyen play tusuna basip dinler birde bi keresinde pauze tusuna bastim sesi kapattim yine ses cikiyordu, siteyi kapatim tekrar acmak zorunda kaldim :D.

Bu arada ne reklamlara nede bu tarz aktivitelere kizmak lazim sonucta bu forum bedava calismiyor. Bu konu'da admini de yoneticileri de destekliyorum. Hatta ileride yalniz oldugumda kendi hesabimdan para bile yatiririm sorun olmaz ...

Aydan ay'a ne kadar odeniyor bu forumu ayakta tutmak icin? Bir sakincasi yoksa paylasabilirmisiniz bunu?

Forum kaldirilsinmi sorusuna evet diyenler afedersiniz saygisizlik etmek istemem ama egolarini konusturmus demektir. Dedigim gibi bu forum bedava ayakta durmuyor! Gideri var ve bu giderleri karsilamak adina her turlu hareketi desteklerim.

Dalga geçmiyorum söylediğin tuşlar arasında kapatmaya yarayan tuş yok. Yardımcı olmak istedim ama biraz fazla alıngan ve ciddiyiz sanırım :)

Yani Pause tusu ve sesini kapatma butonlari gostermelik desene. Bunuda ilk defa goruyorum. Baska sayfaya gecince zaten kendiliginden gidiyor ama benim canimi sikan ilk siteyi actigim anda radyonun acik olmasi.

Arkadaşlar bakın iyi niyetle bir açıklama yapıyorum.

Sağdaki hoparlör butonuna bastığınızda radyo KAPANIR ve siz ona tekrar basana kadar ASLA açılmaz.

Bu gerek üyeler gerek yöneticiler tarafından 9-10 kez yazılmış lütfen biraz okuyun.

Üst Alt