Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını

Cevap: Forumda Bulunan Radyo Hakkında

Bir site kolay dönmüyor beyler. Sesi kapat butonuna basmak bu kadar zor gelmesin

Foruma ilk kez girdiğimde bu şekilde iki tane radyo çıkıyor sayfada ve ses üst üste biniyor. Sayfayı yenilediğimde sorun çözülüyor. Sizde de böyle mi, yoksa sorun bende mi?

Ya kaldırılsın yada ana sayafaya girer girmez çalmasın.

İsteyen tıklayıp açsın rahatsız etmez ama otomatik başlaması hoşuma gitmiyor.

Sağda yuvarlak içine aldığım tuş "mute" tuşudur. Radyoyu kapatır. Kaptılan radyo siz açmadan, aynı bilgisayarda bir daha açılmaz. Dolayısıyla zırt pırt açılıyor tepkileri doğru değil.

f7d55Untitled.png

Kapattıysanız ok ile belirttiğim işareti görürsünüz.

Bu tanıtım bir reklamdır, sitenin sabit giderlerini karşılamaya yardımcı olacaktır.

Sorular üzerine...

Cevap: Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını

akşam üzeri aptal sesli bişey çıkıyodu bi adamla konuştukça onlar küfür ediyordum arkadaş komik olduğunu falan mı düşünüyorlar lan radyodan soğudum.. daha güzel bi radyo alınsa süper olur

Kalkması reklam gelirlerinde aksama demek.

Kimileri için iyi, kimileri için kötü haber olacak ancak; yakında tekrar konacaktır.

ana sayfada takılmıyorum , portala asla girmiyorum , so ; en güzide türk musiki şaheserlerinin birbiri ardına çaldığı muhteşem radyo umrumda değil :yenieek:

Üst Alt