Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını

Cevap: Forumda Bulunan Radyo Kaldırılsın Mı ?

Beyler kapatıp açmak kolay gayet durduk yere açılıyo falan diye şikayet etmeyin. İstek parçaları çalsın sadece dijey zeki müren. Yoksa bi problem yok.

Kaldırılsın bence, her seferinde kapamaktan rahatsız oluyorum. Ya da üye panelinde falan radyo hiç açılmasın seçeneği olsun, onu işaretlesin istemeyenler.

Mute'ye bir defa basıldığında çerezleri temizlemediğiniz sürece radyo hiç bir zaman çalmaz.

Bilmeyenlere duyurulur.

Kapanıyor arkadaşlar nasıl kapanmıyor. :) Bir sürü kapattım diyen arkadaş var, bende de şu anda kapalı gece açarım. Biz kafadan mı atıyoruz :)

10 kişi kapattım ben yazmış altına gelip kapanmıyor ki yazıyorsunuz :)

Lan zaten foruma girip yeni mesajlara tıklıyosunuz radyo falan gidiyo kendiliğinde. Mute'ye basmak zor geliyosa anasayfayı açık tutmayın sizde rahatsız mısınız la?

Kapanıyor arkadaşlar nasıl kapanmıyor. :) Bir sürü kapattım diyen arkadaş var, bende de şu anda kapalı gece açarım. Biz kafadan mı atıyoruz :)

10 kişi kapattım ben yazmış altına gelip kapanmıyor ki yazıyorsunuz :)

nasıl gece açarım reyis yaaw.. Ozgur reyis'in henuz ogrendigimiz muzik zevki karsısında saskına donen kac kisiyiz :SS: [LIKE] --> :ka21:

İsteyen dinler istemeyen dinlemez nası olsa off seceneği mevcut ama cok damar sarkılar calıyor üstüme bir hüzün çöküyor durduk yerde . :D

bence kaldırılmamalı gayet iyi böyle.. sürekli ne dinlesem diye düşünmektense buradan rastgele çalması daha iyi :D ama arada yabancı iyi gider birde geceleri çok damara bağlıyor :D

MUTE:Ordaki ses işaretinin üstüne tıkladığınızda ses ebediyen kapanıyor.3 gün önce kapadım hala kapalı

ne dert oldu radyo .. sanki her sayfada karşınıza çıkıyor . .

Kalkmasın. Ara ara dinliyorum, güzel sarkılar calındığı sıralarda.

Eğer konulara girdiğimizde de sürekli calıyor olsaydı kalksın derdim o zaman belki ama su haliyle kesinlikle kalsın.

Üst Alt