Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reklam Bilgilendirmesi - Radyo Yayını

Cevap: Forumda bulunan Radyo kaldirilsinmi ?

güzel bir düsünce ama zirt pirt acilmasi insani rahatsiz ediyor orada dursa her foruma girdigimizde calmasa iyi kendi istedigimiz caman acabilsek en dogrusu bu olur.

Güzel 4-1 öndeyiz. Kaldırılsın yada en azından otomatik çalmaya başlamasın. En tepeye değilde en alta bir yerlere daha ufak olarak alınsın ve isteyen play tuşuna basarak dinlesin.

Sağdaki mute tuşuna basarak kapatabilirsiniz zaten :) Ben istediğim zaman kapatıp istediğim zaman açıyorum.

her yenilendiginde kistigin halde tekrar aciliyor.. ben kisiyor devamli ama bence kaldirilmasin.. ekstra bisey sonucta.. kalkinca neolacak? durunca biyanimizmi eksiliyor?

Hiç rahatsız edici değil bence.

Siteye katkısı varsa, beni rahatsız etmiyorsa her türlü desteklerim. :ka21:

3 gün önce sesi kapattım hala kapalı.İstemeyen kapatsın isteyen dinlesin.Arıza mısınız?İstemiyorsan dinleme

Ben sevmedim ama seven arkadaşlar varmış. Yayını durdurarak ya da sesini kısara üstesinden gelebilirim. Seven arkadaşlar dinlesin, kaldırılmasına gerek yok bence.

Haklısın benim önerimde ufak bir farkla kendi kendine çalmaya başlamasın isteyen play tuşuna basarak çalsın diyorum. Birde çubuğu ufaltıp daha az göz önünde olan bir yere alabilirseniz bence tüm itirazlar kalkar ortadan.

Sağdaki mute tuşuna basarak kapatabilirsiniz zaten :) Ben istediğim zaman kapatıp istediğim zaman açıyorum.

Cevap: Forumda bulunan Radyo Kaldırılsın mı ?

kaldırılırsa efsane olur :ka21: LUTFEN KALDIRILSIN [mumkunse] --> :ka23:

Cevap: Forumda bulunan Radyo Kaldırılsın mı ?

Silah mı dayıyorlar kafanıza dinlemek için?

Not: Foruma girdiğim zaman sürekli yeni mesajlara giderim orada da radyo çalmıyor tavsiye ederim dinlemek istemeyenlere

Üst Alt