Remzi Sanver’den Gündeme Dair Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Remzi Sanver’den Gündeme Dair Açıklamalar!

FHOaIABXMA40_SQ

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Sözcüsü M. Remzi Sanver, gündeme dair açıklamalar yaptı.

Remzi Sanver: "İlk olarak Galatasaray’daki görev değişikliğiyle ilgili bilgilendirme yapacağım. Hande Ocak Başev, İcra Kurulu Başkanı olarak atandı."

Remzi Sanver: "Hande Başev yeni CEO'muz oldu, hayırlı olsun."

Remzi Sanver: "Son zamanlarda sosyal medyada Galatasaray’ı ve Galatasaraylıları itibarsızlaştırma çabalarını görüyoruz. Sistematik karalama ve iftiralara karşı hukuksal haklarımızı kullanacağız."

Remzi Sanver: "Hande Başev'e ailesi üzerinden bir saldırı oldu. Bunu kınıyoruz. Dilerse kendisine hukuki bir destek vereceğiz."

Remzi Sanver: "Galatasaray’ı daha iyi yönetmek için Galatasaraylıları dinlemek istiyoruz. Bir sistem kurduk. Üyelerimiz, internet sitemizden Yönetim Kurulu ile iletişime geçebilecek."

Remzi Sanver: "Günlük meselelerde ve futbola dair konularda, Sportif A.Ş’deki diğer çalışma arkadaşlarımız açıklama yapacaktır. Benim görev tanımım, anlık olaylara karşı konuşmak değildir."

Remzi Sanver: "Kulüp sekreterliğine ben atandım. Hem sözcü hem de yönetim kurulu sekreteri olacağım."

Remzi Sanver: “Galatasaray yönetim kurulu olarak; ileriye, göreve başladığımız günün heyecanıyla bakıyoruz. Galatasaray’ın sorunlarına hakimiz. Bunları çözmek için güvenli adımlarla ilerliyoruz. Yılların biriktirdiği meselelerin bir çırpıda hallolmayacağı şüphesizdir.”

Remzi Sanver: “Karamsarlığa gerek yok, yol haritamız uzun vadelidir.”

Remzi Sanver: “Kalıcı çözümler, uzun vadeli doğruları yapmaktan geçer. Bu doğrular, çoğu zaman kısa vadeli beklentilerle çelişir. Bugün alkışlanmak adına, Galatasaray’ın yarınlarını riske atmayacağız.”

Remzi Sanver: "Takımımız gençleşti. Maliyetler azaldı. Projemizin daha ilk yılında son 16'ya kaldık."

Remzi Sanver: "Biz bir hayalle yola çıktık. Türkiye’de dürüst, medeni ve barış iklimine dayalı bir futbol iklimi hedefliyoruz. Türkiye’de spor, uzlaşmaya hizmet etmelidir. Bu inancımızı hâlâ ve tereddütsüz muhafaza ediyoruz."

Remzi Sanver: “Takımımızın son zamanlarda Türkiye’de aldığı hepimizi üzen sonuçları da bu açıdan görüyoruz. Finansal olarak sürdürülürlüğü imkansızlaşmış, bu haliyle Galatasaray’ın her alanda önünü tıkama noktasında gelmiş bir futbol yönetimi kültürünü değiştirmeye çalışıyoruz.”

Remzi Sanver: "Federasyondaki sorunları biliyor ve birçok yerde dile getiriyoruz. Galatasaray’ın hakkının yendiği noktalarda müdahil olup hakkımızı arıyoruz. Sırf kitlelere hoş gözükmek için kamera önünde ses yükselterek kavgacı bir üslup takınamayız."

Remzi Sanver: “TFF’nin hem yapısal hem de kişilerden kaynaklı sorunlarının elbette farkındayız. Bunu çözmek için azami çabayı sarf ediyoruz. Galatasaray’ın hakkını arıyoruz. Daha da önemlisi, kimsenin hakkının yenmediği bir futbol düzeni için mücadele ediyoruz.”

Remzi Sanver: “Bu mücadelenin zeminleri hukuktur, insan ilişkileridir, diplomasidir, gerekirse siyasettir ama ekranlar değildir. Galatasaray, doğru zeminlerde bu mücadeleyi en güçlü şekilde vermektedir.”

Remzi Sanver: "Kadın futbolda Fenerbahçe ile yaptığımız dostluk maçındaki skor, vermek istediğimiz mesajın önüne geçti. Fenerbahçeli yöneticinin sözleri de bu maçı gölgeledi. O yönetici ‘Aile içinde, bir dil sürçmesi’ dedi. Elbette onun beyanı esastır ve aile içine karışamayız."

Remzi Sanver: “Kadın futbolunun varlığı eşitlik için önemlidir. Aynı zamanda futboldaki eril dilin yarattığı şiddet ve karşıtlığın kırılmasında da rol oynar. Kadına şiddete karşı durmak için yapılan bir dostluk maçından sonraki davranış biçiminin bütünü, Fenerbahçe’nin…”

Remzi Sanver: “… saygıdeğer yöneticisinin bu ikinci hususu hiç anlamamış olduğunu ortaya koyuyor. O anlamadı diye, biz çizgimizi değiştirecek değiliz çünkü biz anladık.”

Remzi Sanver: "Galatasaray Başkanı çıkar, Fenerbahçe Başkanı'na sert ifadeler kullanır. Birileri alkışlar. Fenerbahçe Başkanı benzer ifadelerle cevap verir, onu da birileri alkışlar. Sonra iki kulübün taraftarları kavga eder, şehrin arka sokaklarında birbirlerine bıçak çekerler"

Remzi Sanver: "Geçenlerde bir taraftarımız, ‘Abi sen git Norveç’te yöneticilik yap’ dedi. Ukalalık olmasın, biz istesek orada da yönetici olurduk ama çok sevdiğimiz ülkemizde olmak istedik. Biz, sizin veya evlatlarınızın Norveç’e özenmeyeceği bir spor iklimi hedefliyoruz."

Remzi Sanver: "Ekranlarda ses yükseltmek mücadelede havlu atmaktır. Biz havlu atmadık. Mücadelemize devam ediyoruz. Günün birinde havlu atarsak Galatasaray camiasına açıkça söyleyecek tıynette insanlarız."

Remzi Sanver: “Yönetim ve iletişim üslubumuzu, Galatasaray’ın geleneksel değerleri ve dünyada edinmiş olduğu konuma uygun olarak belirliyoruz.”

Remzi Sanver: “Taraftarlarımızın Galatasaray’ın tarz ve üslubunu, bizimki kadar köklü bir geleneğe sahip olmayan, nispeten yerel kalmış spor kulüpleriyle karşılaştırmayacağını umuyoruz.”

Remzi Sanver: "İlk olarak Galatasaray’daki görev değişikliğiyle ilgili bilgilendirme yapacağım. Hande Ocak Başev, İcra Kurulu Başkanı olarak atandı."

Remzi Sanver: "Hande Başev yeni CEO'muz oldu, hayırlı olsun."

Remzi Sanver: "Son zamanlarda sosyal medyada Galatasaray’ı ve Galatasaraylıları itibarsızlaştırma çabalarını görüyoruz. Sistematik karalama ve iftiralara karşı hukuksal haklarımızı kullanacağız."

Remzi Sanver: "Hande Başev'e ailesi üzerinden bir saldırı oldu. Bunu kınıyoruz. Dilerse kendisine hukuki bir destek vereceğiz."

Remzi Sanver: "Galatasaray’ı daha iyi yönetmek için Galatasaraylıları dinlemek istiyoruz. Bir sistem kurduk. Üyelerimiz, internet sitemizden Yönetim Kurulu ile iletişime geçebilecek."

Remzi Sanver:

"Kutuplaşmış değil Galatasaray değerlerinde bütünleşmiş bir Galatasaray olması gerektiğini düşünüyoruz."

Remzi Sanver:

"Futbol konusunda ya da günlük konularda konuşmam beklenmemeli. Ben yönetim kurulu sözcüsüyüm."

Öff

Remzi ne anlatıyorsun yahu ? Hakemler tarafından, hoca tarafından, ilmek ilmek doğranmışız. Hala İcra Kurulu başkanı masalı anlatıyor.

Remzi Sanver:

"Kulüp sekreterliğine ben atandım. Hem sözcü hem de yönetim kurulu sekreteri olacağım."

Remzi Sanver:

"Sorunlar bir anda çözülmeyecektir. Çözümler uzun süreli doğrularla olabilir."

Remzi Sanver:

"Galatasaray'ın sorunlarına hakimiz."

Remzi Sanver: "Günlük meselelerde ve futbola dair konularda, Sportif A.Ş’deki diğer çalışma arkadaşlarımız açıklama yapacaktır. Benim görev tanımım, anlık olaylara karşı konuşmak değildir."

Remzi Sanver: “Galatasaray yönetim kurulu olarak; ileriye, göreve başladığımız günün heyecanıyla bakıyoruz. Galatasaray’ın sorunlarına hakimiz. Bunları çözmek için güvenli adımlarla ilerliyoruz. Yılların biriktirdiği meselelerin bir çırpıda hallolmayacağı şüphesizdir.”

Üst Alt