Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Cevap: Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Uzadıkça uzadı bu transferde, tadı kaçtı artık bu işin. Biran önce bu transfer bitirilmeli ya da Melo defteri tamamen kapatılmalı. Şahsen ben biraz fedakarlık yapıp Melo'nun mutlaka alınmasından yanayım. Cimrilik yapmanın zamanı değil şu rüya takımda Melo'nun eksikliği hissedilir, elden kaçırmamak lazım.

Uzadıkça uzadı bu transferde, tadı kaçtı artık bu işin. Biran önce bu transfer bitirilmeli ya da Melo defteri tamamen kapatılmalı. Şahsen ben biraz fedakarlık yapıp Melo'nun mutlaka alınmasından yanayım. Cimrilik yapmanın zamanı değil şu rüya takımda Melo'nun eksikliği hissedilir, elden kaçırmamak lazım.

Melo gelmezse ruya takım falan yog :ka21:

Melo gelmezse ruya takım falan yog :ka21:

Melo gelmezse bir başkası gelir, başkan da ekibi de kendini kanıtladı. Ama en az Melo kadar kaliteli bi futbolcuyu getirmek şuan da konuşulan fiyatların altında zaten mümkün değil. Başkan, Melo'yu da getirecek inşallah.

Ha Melo olmazsa rüya takım olmaz mı ? Olur olur ama Melo'suz ne kadar rüya takım olur tartışılır.

@altunterim

Felipe Melo : Galatasaray ile her konuda anlaştı. Gelecek sezon sarı-kırmızılı formayı giyecek. Juventus ile de bonservis bedeli için

8 milyon Euro'ya anlaşma sağlandı. Ancak bu bedelden gecen sezon Galatasaray'in Melo'yu kiralamak için ödediği 1.5 milyon Euro düşülecek ve

Melo için 6.5 milyon Euro bonservis bedeli ödenecek.. Bu transferin bugün açıklanması bekleniyordu ama bazı ayrıntılar yüzünden gecikme oldu

Arkadaşlar Bayern Melo'ya göz dikmiş

kaynak Bild gazetesi

54be18da-ad34-fd2a.jpg

Umarım bu başlık patlamaz. Vala deli olucaz şu melo alınana kadar. Gelmicek diye düşünmeye başladım çok zaman gecti artık.. Bide bazıları melo kesin bizde tarzında cok rahat umarım bi sıkıntı olmaz. Melo bu takımın en önemli oyuncusu.

Bayern bizim bir transfere girmese şaşarım lan Hoenes akıllı ol!!11'!

Üst Alt