ricardo miguel costa - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ricardo miguel costa

Cevap: # Ricardo Miguel Costa Galatasaray'da

Wolfsburg'un 28 yaşındaki savunma oyuncusu Ricardo Costa için Galatasaray ile Wolfsburg kulüpleri anlaşmaya vardı. Portekiz milli takım futbolcusu kısa süre içinde Galatasaray'a imza atacağını açıkladı.

28 yaşındaki savunma oyuncusu Ricardo Costa, Alman basınına yaptığı açıklamada Galatasaray'a transferinin önümüzdeki günlerde tamamlanacağını söyledi.

Portekiz milli takımında da forma giyen Ricardo Costa, "Wolfsburg beni bırakmak istemeyebilir, ama ben Galatasaray forması giyeceğime eminim" dedi.

Halen takımıyla Güney Afrika'da hazırlık kampında olan deneyimli oyuncu, Almanya'ya döndükten sonra transferin biteceğini tahmin ettiğini belirtti.

Galatasaray'ın sakatlar yüzünden savunmanın ortasına yeni oyuncu aradığını ifade eden Ricardo Costa, "sözleşmem bitiyor, Wolfsburg da beni satarak bu transferden iyi para kazanabilir" dedi.

Galatasaray'ın Türkiye'de ve Avrupa'da her zaman zirveye oynayan büyük bir takım olduğunu söyleyen Portekizli oyuncu, İspanya, İtalya ve İngiltere'den de teklifler aldığını dile getirdi.

haberi bu açıklamaya dayandırıyorlar demekki yani ortada bi istihbarat falan yok resmi siteyi beklemek gerek....

Açıkçası beklentileri karşılayabilecek bir transfer olmadığını düşünüyorum..

Ama ara transferde zaten alabileceklerimizin en iyisinden birisi Costa..

Meira kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.. Bakmayın Meira bizde form tutamadı..

Cevap: # Ricardo Miguel Costa

Ricardo Costa anladığım kadarıyla bir radyoya Galatasaray benimle ilgileniyor diye açıklama yapmış.

DHA 'nın da anlaştılar demesinin sebebi bu olsa gerek.

Ben henüz bu oyuncunun geleceğini sanmıyorum,resmi siteyi bekliyorum.

Portekiz milli takımında da forma giyen Ricardo Costa, "Wolfsburg beni bırakmak istemeyebilir, ama ben Galatasaray forması giyeceğime eminim" dedi.Galatasaray'ın Türkiye'de ve Avrupa'da her zaman zirveye oynayan büyük bir takım olduğunu söyleyen Portekizli oyuncu

Adam gelmek istiyor belli.

Açıkçası ntvspor eğer bir son dakika geçmiyorsa transfer haberleri konusunda o çıkan habere inanmak pekte mantıklı değil.

Umarım gerçek değildir.. Çünkü Costa bizi kesmez.. En azından Kompany olabilir..

Juan olabilir.. Ama Costa'yı aramızda tanıyan bile azdır.. Ben FM oyunlarından tanıyorum az çok kendisini hiç izlemedim..

resmi imza daha atılmamış, ekşide tüm transfer haberini önceden veren renktaşımız bu konuda 1 saat önce entry girmiş :)

ricardo miguel moreira da costa

henüz resmi imzalar atılmış değil, fakat görüşmeler 15 gün kadar önce başlamıştı, antalya kampı bitmeden takıma katılır diye tahmin ediyorum. yıldızlara alışmış galatasaray taraftarı için pek cazip bir isim gibi gelmeyebilir. ama şu var ki; ne süslü bir adamdır ne de ağlak. kemik gibi stoper. eldeki mevcutlar gibi 2 maç oynayıp 3 ay sakat dolaşacak zayıflıkta değil. emin olun, yarın imzayı atsın, süper lig'de 17, avrupa ligi'nde de hamburg'a kadar ne kadar maç varsa tamamında oynar, iki tane kritik hata yapar, telafisi olan türden, onun dışında dimdik ayakta kalır sezon boyunca. böyle bi' adamı hatırlarsınız, kimimiz kapon derdi, kimimiz kaponi. bir de buraya not düşünüyorum, demedi demeyin, bu sezon ali sami yen'deki fener derbisinde de galatasaray'ın galibiyet golü bu cengaverden gelir.

(tek ihtimali olan insanlarin hikayesi, 05.01.2010 10:48)

Tabi Costa veya başka oyuncu,

Taraftar kendini çok büyük isimlere ,yeni bir Popescu'ya hedeflememeli;

Popescu geldiğinde Barcelona'dan gelmişti.Şu anda Galatasaray'ın Barca seviyesinde oynamış bir stoperi ekonomik olarak karşılayıp,takıma kazandırma şansı yok denecek kadar azdır bence.O yüzden gelicek stoper yine bir Pope olmiyacak,bunu bilmeli buna göre yazan-çizilen oyuncuları değerlendirmeliyiz.

Adam da söylemiş yıldızlara alışık olduğumuz için biraz mesafeli bakıyorsunuz ama Baki'de gelse önemli olan isim değil performans.

ligtv'yi izlemek bile eziyet artik

gürcan bilgic'i cikarmislar canli yayina bizim hakkimizda konusuyor angut

Elano sadece ayagina top gelince oynuyormus felan filan

bunlari izlemek ve transfer haberini beklemek yerine resmi sitemizde beklerim bin kat daha iyi :rolleyes:

Üst Alt