Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta | 3 yıl için 11m. Euro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta | 3 yıl için 11m. Euro

Cevap: Beşiktaştan Quaresma bombası

Tamam imaj olarak onlardan üstünüz ama tüpcüdeki para kimde var?

Alay edilmesini dogru bulmuyorum.

Bu adam Bjk ye gelsin,değil bikini

hiçbişey giymem,çıplak gezerim :D

pişman oldum şimdi,ya gelirse :D

e-posta falan değişiyordu değil mi moderatörler?

ayrıca Eren UZ benim takma adım :p

Beşiktaş anca işte Fink dir Ferraridir Renault'dur bunları toplayıp geliyor yok ki başlarında Haldun gibi usta. Galatasaray'ın bütçesiyle Beşiktaş'ın bütçesi arasında çok mu fark var iş icraat'da bitiyor. Beşiktaş'a Quaresma'yı 40 milyon euro olsa dahi getirecek adam yoktur işler bir bakımdan paraya bakar diğer yandan ikna yeteneğine

Quaresma Beşiktaş'a mı geliyor ?

Portekiz basınına göre Beşiktaş, sansasyonal bir transfer yapmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlıların Inter'in yıldız kanat oyuncusu Ricardo Quaresma'nın peşinde olduğu iddia edildi.

Portekiz haber sitesi Portale FP'ye göre Beşiktaş, Inter'in gözden çıkardığı Portekizli kanat oyuncusu Ricardo Quaresma'nın peşinde.

Haberde Beşiktaş'ın oyuncu için 11 milyon avroyu gözden çıkardığı iddia edildi. Quaresma, geçtiğimiz sezonun başında Porto'da 18.6 milyon avro karşılığında transfer edilmişti.

Ayrıca haberde Beşiktaş'ın bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağı için kadrosunu güçlendirmek istediği ve yıldız bir isimle Devler Ligi'ne güçlü gitmek istediği öne sürüldü.

Goal.com

Beşiktaş taraftarı Quaresma´yı istiyor

Fedakar olduklarını söyleyen Beşiktaş Başkanı, “Quaresma ısrarlarını anlıyorum. Ama karar Denizli’nin” dedi.

HÜRRİYET'in haberine göre Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, siyah beyazlı taraftarların ve Çarşı Grubu’nun Kuruçeşme Arena’da düzenlediği şampiyonluk kutlamalarındaki yıldız futbolcu isteğini değerlendirmeye aldı. Sakatlığı nedeniyle sezonun ilk yarısında forma giyemeyecek olan Delgado’nun yerine takıma takviye yapmak için Mustafa Denizli ile görüşen Demirören, kolları sıvamaya hazır olduklarını ifade etti.

Taraftarların, “Quaresma” tezahüratlarının kendisini mutlu ettiğini dile getiren Demirören, “Beşiktaş’a gönül verenler kadroda yıldız futbolcu görmek istiyorlar. Bu konudaki son kararı verecek olan kişi Mustafa Denizli’dir. O kimi isterse biz almak için her yolu deneriz” diye konuştu.

Son söz Denizli’nin

Demirören, siyah beyazlı taraftarları mutlu edecek süper bir golcü ya da orta sahaya takviye için çalışmaları sürdüreceklerini vurgularken, Denizli ile bir kez daha görüşeceğini söyledi.

Beşiktaş’ın menfaatlerinin transferde ön planda olması gerektiğini de vurgulayan Demirören, şöyle devam etti: “Bugüne kadar yaptığımız tüm transferler yerinde ve hocamızın isteği doğrultusunda gerçekleşti. Hocamıza bazı önemli isimleri önermiştik ama bunları veto etti. Denizli uygun görürse taraftarların beklentilerine yanıt veririz.”

Cevap: Beşiktaş 'tan Quaresma bombası

Umarım alırlar gerçekten rakip takımda bile olsa Quaresma'yı izlemek güzel olur. ama yaptıkları yanlış transfer politikaları yüzünden su anda ferrari'ye bile imza attıramıyorlar. Quaresma gelirse kim gidecek acaba? ayrıca tum takım taraftarları olarak yıldız transfer istiyoruz ama yıldızlarında takımlara nasıl zarar verdiği ortada.

Cevap: Querasma Beşiktaş'ta

iyi transfer hayırlı olmasın ama sakatlanmasında yani :)

bol bol oynasın fakat bir işe yaramasın :asd:

Üst Alt