# Ricardo Quaresma - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ricardo Quaresma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ricardo Quaresma

Sinan Engin denilen zırtoya güvenilmez hatta Quaresma daha yeni İstanbul'u terketmek istediğini söylemişti ama Quaresma çok anıldı bizimle o yüzden gelme ihtimali var, gelirse ben bizim takıma uyum sağlayacağını düşünüyorum, bizim takımda kendisini bulur her türlü taraftar sevgisini gösterir.Quaresmalığına dönecekse niye gelmesin ki?

Quaresma buyuk topcudur, hele ki bir de Turkiye'ye ilk geldigi zaman ki fizik ve kondusyonunu yakalayip kendini futbol oynamaya verirse taraftari ayaga kaldirir. Ki bunun olacagina inancim tam. Nedeni, Besiktas takimi ile Galatasaray takimi arasindaki vizyon, disiplin ve ciddiyet farki.

Ama bana birsey dert oldu. Yahu Turkiye ligi disinda transfer yapabilecegimiz baska bir pazar yok mu? Transferlerden sorumlu kisiler bu kadar mi vizyonsuz yani? Yahu bi Gaitan, bi Keita, bi Hulk nasil bulamiyor koskoca Galatasaray transfer yetkilileri? Hoca Wijnaldum, Gillet, Shaqiri, Podolski isimlerini ortaya atmisti. Belli ki bu olay hocadan kaynaklanmiyor. Baska birseyler var kulup icinde. Burnunu sokan kisiler var, cozemiyorum.

sacma bir transfer olur, quaresma cikar 3-5 mac süper oynar insanlari ayaga kaldirir ondan sonra besiktasda oldu gibi hicbirsey yapmaz ve kendisi icin oynar.

Allah korusun.Gelmesine luzüm yok.Karaktersiz topçu almayalım.Takımda huzursuzluk çıkarır bu:confused:

formda bir quaresmayı dünyadaki her takım kadrosunda görmek ister ama cidden adam gibi oynayacaksa neden olmasın diyorum ilk başlarda soğuk bakmama rağmen..

Amrabat > Quaresma

Amrabat'ın ihtiyacı olan şey mental bir eğitim , bunu Fatih Hoca neden yapmıyo anlamıyorum. Adam güçlü, hızlı, teknik, şutu var ama birşeyler eksik

2 şeyi hiç anlamıyorum

Fatih Hoca bu adamı nasıl ister? Hiçbir şeyi iplemeyen bir adamdan nasıl bir yarar bekliyor?

Türkiye'den başka pazar kalmadı mı? Biz mecbur muyuz sürekli kendi ligimizden adamları toplamaya?

Bir ara ne güzel akıllandık, Hollanda pazarına açılacaktık ne oldu da unutuldu bunlar hiç anlamıyorum.

Herkes formda bir q7 olursa neden olmasın diyor. Ama bu adama yüksek maaş vermiceksin fazla, sonra adam parasına güvenip oynamaz. İplemez kimseyi.

kumar gibi bisey olur ayni davranislarina devap edip etmiyecegini bilemeyiz yetenegine soyliyecek bisey yok amrabati bende destekliyorum ama kiyaslanamaz bile yetenekleri

2 şeyi hiç anlamıyorum

Fatih Hoca bu adamı nasıl ister? Hiçbir şeyi iplemeyen bir adamdan nasıl bir yarar bekliyor?

Türkiye'den başka pazar kalmadı mı? Biz mecbur muyuz sürekli kendi ligimizden adamları toplamaya?

Bir ara ne güzel akıllandık, Hollanda pazarına açılacaktık ne oldu da unutuldu bunlar hiç anlamıyorum.

Sanmıyorum Quaresma'nın alınacağını sezon başı olsa hadi bir ihtimal ki istemişiz Fatih hocada söyledi bunu ancak haklısın daha farklı bir transfer politikamız olmak zorunda. Artık kaliteli yabancı transferleri istiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt