# Ricardo Quaresma - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ricardo Quaresma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ricardo Quaresma

gelsin demiyorum ama şunada karşıyım karaktersiz topçu olduğunu bilemeyiz bana gelip bu parayı kabul edersen oyna yoksa bye deseler bnde kabul etmezdim ki adamda benimle düzgünce oturup konusan olmadı diyor sen adamı direk kadro dışı bırak sonra indirim yap de geçiniz

Engin,Melo bunlarda disiplinsiz :) Farketmez.Fatih hoca adam eder q7' i :D

q7 iyidir.En kötü avrupa maçlarında oynar.Baros gidicek zaten.Atıyorum oyunda amrabat çıkıyor q7 giriyor. :D Düşünsenize.

Karşı rakip q7 küçümserse cezasını çeker bence.Q7 hala q7dir.1-2 hareket yapar işi bitirir kanatta. Uzaktan şutlarıda var.Maliyetide az zaten.Avrudan getirsek bunun gibi 3 katı parayla alırız.

Tek eksiği sanırım sahadaki defansa gelmemesi.Atletico macında ilerde beklemişti öylece :) Oyundan çıkmıştı 2.yarı.

Kapalı,kargaşalı maçlarda iş yapamıyor ama

Düzgün zeminde, birebirlerde geçemeyeceği adam yok.Ama şuan antremansız.Ocakta gelicekse başlaması lazım hemen antremana bjk'de.ocakta bize gelirse devre arası kampına katılır.3-4 haftasonra tam hazır olur bence. :)

Devre arası gelir bize. Yarın devre bir şekilde parayı ödedi bjk ama bir devre daha ödemez. Ayrıca q7 de sözleşmesini fesh eder. bjk de bunu kabul eder.

zaten hoca her mac EMre Colak a kufur ediyor (kufur dogru olmasa da tepkisinde hakli, hepimiz gicik olduk Emre ye), onu oynatcagima Q7 oynasin en azindan topa nasil vurulur ogrenir, hem hoca de delirmez artik topa iyi vuramiyorlar diye

gelirse devre arası gelir.böyle bi oyuncuya ligde de,şampiyonlar liginde de ihtiyaç var.hayırlısı : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt