Rıdvan Dilmen: "Ben kendisine Fenerbahçe tarihini anlatan bir ansiklopedi yollayacağım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Ben kendisine Fenerbahçe tarihini anlatan bir ansiklopedi yollayacağım"

EhLZgsjWoAAg_B5.jpg

NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı.

Rıdvan Dilmen: "Katar'la bizim ülke olarak ilişkilerimiz çok farklı. Katar ambargo altındayken, Cumhurbaşkanımız Katar'a sahip çıkan tek devlet başkanıydı. Bu lige hiçbir kurumun veremeyeceği parayı verdiler. İnşallah da kalırsınız."

Rıdvan Dilmen: "Dün Sözcü gazetesinde bir haber okudum. beIN Sports yöneticisi Raşit Bey (Rashed Al-Marri)... Keşke gazetede kendisine Fenerbahçe nedir diye anlatsalarmış. Ben kendisine Fenerbahçe tarihini anlatan bir ansiklopedi yollayacağım."

Rıdvan Dilmen: "Parayı kesersek gelirleri azalır, diyor. Sen F.Bahçe'nin tarihine, amblemine bakacaksın. Gidip müzesine bakacaksın. F.Bahçe kulübü senin vereceğin 30 milyonun var ya... F.Bahçe senin bir senede verdiğini 1 gecede toplar. Örnekleri var. Parayla sınama ey Raşit!"

"BU FUTBOLA 51 PUAN İYİ"

"Gustavo, Pelkas ve İrfan Can Kahveci'nin dönüşüyle daha farklı olacak. Ancak şu ana kadar Fenerbahçe'nin futboluyla 51 puan iyi. Onu söyleyeyim. Göztepe bugün iyi mücadele etti."

"BUGÜN DE ALTAY YESİN BİR TANE"

"Fenerbahçe'nin son maçlardaki galibiyetlerinde Altay'ı konuştuk. Bugün de Altay yesin bir tane. Her zaman kurtarmayacak. Bunları zaten önceden söylemiştik."

"MESUT ÖZİL'İ NASIL 96 DAKİKA SAHADA TUTARSIN?"

"Hem kadro eksik. Hem teknik direktörün hatalar yapınca S.O.S veriyordu. Geçmiş maçlardaki hatalar, dizilim ve kadro tercihleri. Ben Mesut Özil hayranıyım ama 96 dakika nasıl sahada tutarsın? 1 kişi eksik oynuyorsun. Bu ligimizde iddia ediyorum. İlk 3 frikikçi arasında Sosa var. Sosa'ya uygun 3-4 tane frikik pozisyonu geldi. O kadar problem var ki sahada. Birbirlerini itiyorlar frikikte ben vuracağım diye."

Son düzenleme:
Adamlar servet gömdüler bunu en iyi seytan biliyor. Hakli oldugu nokta Fenerbahce´nin topladigi 51 puanin cok iyi oldugu oynadiklari futbola göre. Altay Fenerbahce´yi bu yarisin icinde tuttu, yoksa o hakem destegine ragmen su an 10-15 puan az olurdu puan cetvelinde.

Seytan saha disinda cok mücadele etti bu sene yoruldu, sikayet etmekte hakli. Ahtapot gibi sarmislar her yeri.

Mesut hiçbişey yapmasa bile iman gücüyle bile maçı alabilecek kapasitede bir futbolcu. Niye oyundan alsın ki? Hem o blr dünya yıldızı!

irfanı takımla muhteşem uyum sağlayacağını pes simülasyonundan biliyor heralde :D
Adam daha takımla antrenmanlara çıkmamış ne anlatıyorsun.

Yakında fenerin yapamadığı 50. transfer olan forvet yüzünden bu halde olduğuna geçecek o gelince çok iyi olacağını söyleyecek gibi

Oğlum sen ne anlatıyorsun Hüseyin Göçek'i eleştirsene beraber yemek yediniz ama kazandıramadı Fenerbahçe'ye maçı İbilis 😂

Üst Alt