rıdvan dilmen neye göre ve ne zaman ve nasıl otoriter oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

rıdvan dilmen neye göre ve ne zaman ve nasıl otoriter oldu

Cevabı zor.

Büyüklerimiz, Galatasaraylı babam dahil 'Çok iyi bir yetenekti, ele avuca sığmazdı fakat çok sakatlık yaşadı.' der.

Bu kadar.

Muhteşem bir futbolculuk kariyeri yok.

Başarılı bir teknik direktörlük kariyeri yok.

'Gol olur.' diye tanındı daha çok ve Ntv'de program yaparak.

Kim bu adam? Neden bu kadar söylediği 'doğru' ve 'önemli'?

erdogan üzerinden herkesi tehdit ediyor ben dokunulmazım ayagınızı denk alın mesajı veriyor bunuda gizlemiyor dikkat edin bu yıla kadar galatasaraya bu denli açık saldıramazdı

o çok güvendigi erdogan gittigi zaman kimlere yamanacaksınız survivorcunla beraber görecez bakalım

Yıllardır tarafsız diye yutturulmaya çalışılan fbnin paralı elemanı , fbli şahenk'in kanalında koç'un emirlerini uygulayan (veyahut koç'u yönlendiren de diyebiliriz) , Türkiye'nin içinde bulunduğu durumda spora karışan farklı etmenlerin pis işlerin başına getirdiği rezil herif

Toprak kabul etmeyecek diye tarif edilenler içinde top 3 içerisinde yerini alır.
Bunca pisliği , rezilliği organize edenler ; eğer adalet varsa bir gün bedelini ödeyeceklerdir

Tek başına oturtuyorlar diye otorite diye yutturmaya çalışıyorlar, program formatıyla çyle algı oluşturmaya çalışıyorlar

Karşısına da her dediğini tasdikleyen, sanki ne söylese doğrudur gibi davranan bir piyon koyuyorlar

Ne cevap verebilen var, ne karşı fikir

Bu da algı işlerinin bir parçası işte

Yapılması gereken şey ciddiye almamak, mevzusu açılırsa haa o mu, çok komik adam, palyaçoluk yapıyor millet de izleyip gülüyor deyip geçilmesi gereken bir tip

Rıdvan'la ilgili söylenecek konuşulacak çok mevzu var ama adamın iyi kötü bir geçmişi var.

Ben asıl şu sıfat ne zaman otorite oldu onu merak ediyorum?

h7oPatx7_400x400.jpg

Kendi kendine ortaya bir şeyler atıyor, kendi kendine sinirleniyor...

Dilini çok iyi kullanır, iyi yalar. O kadar iyi yalar ki ağzını her açtığında ve konuşmaya başladığında etrafı bok kokusu alır götürür. Öyle kuvvetlidir dili.

Üst Alt