rıdvan dilmen neye göre ve ne zaman ve nasıl otoriter oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

rıdvan dilmen neye göre ve ne zaman ve nasıl otoriter oldu

Çok biliyorsa çıksın karşımıza 1 kere çıktı onda da Terim tokatladı yolladı, ezik camiada yeri var geç başına eziklerin görelim ense traşını, ne milli başarısı ne de kariyer başarısı olmayan adam akıllı 1-2 sezon oynayıp paso sakat geçiren averaj takımı milli takım oyuncusu.

İyi futbolcuydu, futbolculuğuna laf etmek doğru olmaz. Bizdeki araba kaçakçısı Tanju denen embesil, sırf bununla futbol oynamak için şikecilere transfer olmuştu. Trabzon'lu Yesiç bacağını eline verince bir daha toparlayamadı.

Yorumculuğu ise karakteri ve teknik direktörlüğü gibi 5 para etmez. Şahsiyetsiz yalamanın biri. Oynadığı futbol nedeni ile lakap olarak takılan şeytan ı çok sevmiş olmalı ki hakkını vermeye çalışıyor.

eytani%20(1).jpg

Lütfen otoritesini sorgulamayın.

Zamanında rol yaparak tescilli sikeci olduğunu gizliyordu ama artık bunayinca rol de kesemez oldu malûm şahısın kanalında taraflı rezilligini sürdürüyor işte. Ben kendisini ve malum kanalı izlemeyi bırakalı bayağı oldu. Size de tavsiye ederim. Bir insan üç beş kuruş için bu kadar beddua alır mı yav, şunu doğuran ana babaya yazık.

Nasıl gündemde kalabileceğini bilen bir adam. Lakabını sonuna kadar hakediyor. Tarafsızlık ve objektif görünerek Fenerbahçe’nin silahşörlüğünü yapıyor. Mükemmel derece de Galatasaray ezikliği ile ömrü geçmiş bir adam.

"Serdar Dursun çok faydalı oynadı"
Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin artık oyunu dar alanda oynamaya başladığını ifade ederek, "Ben bir tek şunu eleştiririm, belki Pelkas, Rossi'nin yerine oynayabilirdi ama o da futbolcu zenginliğinden. Serdar Dursun çok faydalı oynadı. Koşuları ve hücum presi çok iyi. Jardel tarzı karakter gösteren bir oyuncu." dedi.

Program formatı gereği söylediklerinin yanlış, taraflı, içten pazarlıklı falan olduğunu söyleyecek başka kimse olmayınca millet de otorite sanıyor bunu
Halbuki hayatta hiçbir başarısı olmayan boş beleş bir adam işte

"Serdar Dursun çok faydalı oynadı"
Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin artık oyunu dar alanda oynamaya başladığını ifade ederek, "Ben bir tek şunu eleştiririm, belki Pelkas, Rossi'nin yerine oynayabilirdi ama o da futbolcu zenginliğinden. Serdar Dursun çok faydalı oynadı. Koşuları ve hücum presi çok iyi. Jardel tarzı karakter gösteren bir oyuncu." dedi.
Jardel mi te allam. bunamis bu herif

Bu adam futboldan anlamıyor

Oyuncu falan tanımıyor

Siyasi görüşü olmasa para kazanmak için alt liglerde sürünen bir antrenör olurdu.

Liyakat böyle bir şey işte bu ve bunun gibiler yıllarca ana akım medyayı işgal etti.

Maç izlerken tartışmalı bir pozisyon olduğunda maç sonunda Rıdvan Dilmen ne diyecek bakalım diye söyleyenler var.

O kim köpek diyorum ama keşke sen kim köpeksin diyebilsem.

Futbolculuk dönemi ilk başta çok iyiydi. İlk ciddi sakatlığını yaşadığında Türkiye'de Naim Süleymanoğlu'nun ameliyatını yapan başarılı ekip yerine ameliyat için yurt dışını tercih etmesi ve orada yapılan yanlış ameliyat sonrası futbolda bir daha dikiş tutamadı.

Üst Alt