Rıdvan Yılmaz, Eintracht Frankfurt Yolunda | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Yılmaz, Eintracht Frankfurt Yolunda

1654854139917.png

Beşiktaş, Rıdvan Yılmaz’ın transferi konusunda Eintracht Frankfurt ile anlaşmak üzere. 2 kulüp arasında son görüşmeler yapılıyor.

Milli takım kampında bulunan genç futbolcunun, Lüksemburg ve Litvanya maçlarından sonra Almanya’da resmi imzayı atması bekleniyor.

Frankfurt yönetimi, bu transferi 6 milyon avroya bitirmeyi hedefliyor.

TRT Spor

Gitsinler ve başarılı olsunlar. Kalıcı olsunlar. Çünkü takımdan bağımsız olarak her takımımız iyi bonservislere futbolcu satarsa çok daha fazla alıcı çıkar ligeki futbolculara. Bu borçlar anca futbolcu pazarlayarak biter. Düşünsenize 70-80 milyon euroya futbolcu satabilen liglerden olsak her takımın borcu tık tık diye biterdi. Ben her zaman söylediğim gibi ilk önce Portekiz ve Belçika olmayı hedeflemeliyiz. Altyapıya yılda 4-5 milyon euro vermek zor olmamalı. Çok şey değişir emin olun.

Diger maclari fazla izlemedigimden nasil oyuncu oldugunu bilmiyordum ama ismi cok gecince ister istemez alıcı gözle izliyorsun ve bence gayet yeterli oyuncu. Mesela kalecilerini de bilmiyordum ama onu da begendim. Yerli olarak gayet iyiler.

Sözlesmesini uzatmiyor diyedir. Tek senesi kaldi. Yunus uzatmayip iyi sezon gecirirse, bize gelecek sene 10 anca verirler onun icin. Sözlesmesini uzatmaliyiz.
Çocuklara gereklı ışığı vermezsen elbette gitmek ister. Şuan hepsinin menajeri tarafından bi avrupa yap şimdiki paradan daha fazlasını kazanırsın belki ilerlersin ilerleyemezsen tecrübe kazanıp geri dönersin diye ağır bombardıman yaşıyorlar.
Sözleşme uzatalım kulüp daha fazla kazansın önünü kapatmayacağız diye güvence verirsen uzatırlar her iki taraf da kazanır. Biraz psikolojiye oynamak gerekir.

Üst Alt