Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı!

Cevap: Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı!

Fatih Terim'in açıklamalarına bakıyorum da özellikle Melo'ya cok kızmıs. Manisa macından sonra affedilirler, asıl karar da sezon sonu verilir gibi duruyor.

Yeni üyeler Melo´nun gitmesini ne kadar cok istiyormus :D Ilginc :D Hadi lan ordan :)

Melo'ya bileti kesmezlerse adam değiller.

Her şey yolunda giderken bak sen şu cesarete, iyi günümüzde böyle yapan Allah bilir kötü günde ne yapar.

Şampiyon yavaş ol biraz :) sen abin veya kardeşinle kavga edince sizinkiler evdenmi atıyor seni.Böyle düşün biraz ;)

Affedecektir Fatih hoca zaten çoğu arkadaşta belirtmiş aksi olsaydı söylerdi.Hoca diyor ki ''görüşme taleplerini kabul etmedim,hele bir 48 saat geçsin'' benim anladığım 2 oyucunun da bir sakinleşip kendine gelmesini istiyor,Manisa maçından sonra özür dileyip tokalaşırlar İmparator da affeder.

Melo'yu çok severim ki fikrim de değişmedi hala ama Riera'ya acıdım lan.Sessiz sakin kimseye zararı olmayan bir adam,yazık.

Melo'yu ne kadar sevsemde huzuru bozanlar kimse ismine bakmadan güle güle denmeli. Galatasaray'da oynayabilmek için sadece yetenek yetmez.. Yerini de gayet rahat doldururuz.

Reis biraz abartmiyormusun? huzuru bozan felan? adam antremana sarhosmu cikti? adam o bar bu bar gezdimi? tamam yaptigi dogru degil ama insan bunlar.. 2 insan bisey yuzunden anlasmamazlik yasayabilirler dogaldir. zaten herkez ayni dusuncede olsa.. bitane coban ver.. 100 tane futbolcuyu koy arkasina gutsun bunlari? her insanin kafasi degisiktir.. adam spor ahlaki olan biri.. 1 senedir burda ve ben Melo hakkinda hic Melo gine alemde vs diye haber okumadim.. evinde iyi bi aile babasi bu adam.. Rierayla tartismis.. ulan Rierayi doverken Riera buna yumruk atmadimi? sana biri dayak atsa sen kendini savunmuycakmisin? Rierada vurdu ama fazla hasar olmayinca hic konusulmuyor bu.. herkez Melo yollansin deniyor ama Rierayi konusan yok.. onun disinda bu takima katkisi inanilmaz olan bi oyuncu var.. ve onda bilede direk bileti kesilsin diyenler var saka gibi..

melo play ofta ilk maçta hangi derbi maçında dönerse o takıma ağır patlar söyliyim.

bu negatif anlamda da olabilir olumlu anlamda da olabilir. Ama meloyu uzun yıllardır izleyen biri olarak olumlu anlamda patlar.

bu yumruk belki rierayı kendine getirebilir süper finalin futbolcusu riera olmasın

A.Albayrak ve Fatih hoca olduğu için içim rahat. Manisa maçı sonrası Melo özür dileyecek ve affedilecektir. Asıl benim derdim sezon sonu Sedatdoğan gibi asil! yöneticilerimizn bunu fırsat bilip fatih hocanın yoluna taş koymaları olur. Umarım başkanı kandırmazlar.

Üst Alt