Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı!

Cevap: Riera ve Melo Kadro Dışı Kalacak Mı? Albayrak Açıkladı!

Ben fenerbahçenin yerinde olsam Galatasaray Melo' yu almadığı anda parası neyse verir imzayı attırırım.

O zaman görürüm ben bizim yönetimi de, Melo' yu istemeyen taraftarı da.

Ama bize müstehak.

Kuşlar olabilir Onur'cum...

Pusuda bekliyor namıssızlar...:D

Cok beklerler. Terim kararini hemen aciklamiyorsa, bekledigi seyler var demektir. Hepimiz taniyoruz Imparator´u.

3-4 gün aci cekmelerini, pisman olup bir daha özür dilemelerini bekliyor. Ve affedecek.

Bi de su var:

Imparator, itibarini sarsmamak icin, olayi biraz günlere yayiyor. Imparator´un oldugu yerde nasil 1 gün sonra birsey yokmus gibi antrenmana cikarlar demesinler diye böyle uzatiyor olayi. Az cok biliriz bu oyunlari bizde :) Manisa macini idaedip affedecek iste. Büyük para cezasi tamamdir.

Ben fenerbahçenin yerinde olsam Galatasaray Melo' yu almadığı anda parası neyse verir imzayı attırırım.

Ama bize müstehak.

Bunun hazırlığı kalıbımı basarım vardır.

Fakat ben affedileceğini sanıyorum. Fatih Terim "48 saat geçsin de " falan demiş. Yani bir serinleme süresi vermiş.

Melo'yu çok severim ki fikrim de değişmedi hala ama Riera'ya acıdım lan.Sessiz sakin kimseye zararı olmayan bir adam,yazık.

Onun da varmis bir agresifligi dün. Melo´dan önce baskalariyla da atismis. Düdükten sonra top ona carpinca da patlamis Melo´ya. Melo da altta kalmamis tabi. Ama sahada birsey olmamis.

Melo soyunma odasina gitmis hemen, Riera bi 10 dakika filan saha disinda irin kirin etmis, öyle girmis. Orda da catismislar :) Yani ufacik bir odada, Melo ile tek basina, bir sansinin oldugunu nasil düsünür anlamiyorum :) Meló da yerden yere carpmis adami yazik :D

Yok yok kesmez Ünal Aysal takımı direk ligden çekmeli, kimse Galatasaray'dan büyük değildir. Yahu kardesim iki oyuncu arasında anlaşmazlık el sıkıştırılır olur biter. Abartmaya gerek yok.

Emre seZon basında aykutla kavga etti, bilicani canerle ne biliim daha niceleri onlar gönderildi mı takımdan. Galatasaraylılar bu kumpaslarla gaza gelmemeli.

Arkadaş konudan atıldı, size cevap veremeyecek birisine lütfen mesaj yazmayalım.

Sizin gibiler yüzünden lincoln olayını yaşadık, herifler bizi takmıyor Galatasarayı babasının çiftliği sanıyor .Nasıl kimim lan taraftarım ötesi mi var sen kimsin!

:)

ben lincolnü sevmem sevgili arkadaşım.

sen önce haddini bilerek konuşmayı öğreneceksin. Fatih Terimin olduğu yerde biletini kesmezlerse adam değiller demeyeceksin konuda insanları tahrik etmeyeceksin sonra taraftar olacaksın. en son da taraf olacaksın.

Melo Reis´tir. Daha Fenerbahce´yle isi var onun :) Isi daha bitmedi.

Ayrica yöneticiler de Italya´da. Bu da güzel gelisme. Hersey güzel olacak.

Terim:"Cözeriz, güclenerek cikariz"

Herkes diyor ya,Melo Galatasaraydan büyük mü? diye. Ne alakası var? Balotelli Man.City den büyük mü? İbrahimovic Milandan büyük mü?

Kaldıki melonun yaptığı balotelli ile ibrahimovic in yaptıklarının yanında melek gibi kalır.Hocaya mı küfür etmiş? Kulübe mi küfür etmiş? Belli ki riera birşeyler söylemiş,meloda sinirlerine hakim olamamış.

Arda canerin dudağını patlattığında niye aynı şeyler söylenmedi? Neden kadro dışı bırakılmadı ?

Yönetiminde işine geliyor anasını satayım,8-10m vermekten kurtuldular.Bahaneleride hazır.Sedat doğan ve saz arkadaşları göbek atıyordur şuan eminim.

Melonun yerini doldururuz yeaa ne olacak diyenlere de birşey derdim de neyse.

Umarım dediğin gibi bunu bahane ederek 13 milyon bonservisten kaçmak için Melo'dan vazgeçmezler.

Ama bize müstehak.
Melo fenerde,baroni bizde olsa fener 20 puan ileride girerdi playofflara,o kadar net söylüyorum.

Appiah-Aurelio lu dönemde nasıl top oynadıklarını biliyoruz,appiahdan sonra adam gibi ortasaha bulamadılar.Melo appiahın daha teknik versiyonu.Düşün neler yapar fenerde.

Yönetimin gönlü yoktu Melo'nun bonservisini almak için, bu olayı ifşa ederek zaten bunu belli ettiler. Bu konuda ne her iki oyuncu da suçlu değil, yönetim suçludur. Böyle bir olay neden bu şekilde ifşa edilir ki? Neden yani?

Ayrıca gönderilsin diyenlere söylüyorum...

Evde kardeşinizle kavga ettiğinizde babanız sizi evden mi atsın yani nedir...?

Yarın öbür gün manşetlerde şunu görürseniz şaşırmayın : "Fenerbahçe'den Melo atağı"...

Üst Alt