Rijkaard: ''Barış Özbek Yetersiz'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard: ''Barış Özbek Yetersiz''

Cevap: Rijkaard: ''Barış Özbek Yetersiz''

rijkaardın sistemin de pas yapan oyuncu lazım yani barış bu sezon biraz zor oynar

-------m.topal--------

linderoth-----arda turan

alternatifler:m.sarp,ayhan

11 de olmasa bile kadroda yer bulacaktır bu uzun maratonda öyle ekstrası olan bir adam değil ama koşması bile birçok açıdan yarar sağlıyor takıma.

Rijkaard fotoX'e bir telefon sallamış sonra bir güzel anlatmış herşeyi "Bu Barış'ı hiç beğenmedim kurtarın beni bundan" demiş. FotoX'e bir ağabeylik yap diye ricada bulunmuş.

Topal pas yapan oyuncu değil.Orada kesınlıkle Sarp oynamalı,savunma yönüde topal kadar iyi.

türkiyenin en iyi pas yapan ön liberosu m.topal ezbere konuşma dikine oynar uzun pas atar m.sarpın ne haddine m.topal gibi ingilizleri ispanyolları peşinde koşturan adamı kesecek

tabi o kadar takım salak pas yapamayan kazma bi adamı isteyecekler

ayrıca m.topal yeri geldiğinde servettende daha iyi defans yapıyo

bana göre m.topal dört dörtlük adam gidersede yeri dolmaz

Rijkaard biliyor bu isi, hemen cözdü takimi, baris bize geldiginden beri söylüyorum bu barisdan birse olmaz diye... Sabriden daha yeteneksiz baris, hic yoktan sabrinin sert sutlari var :D

Yalan haber ama doğru olmasını isterdim,bana kalırsa Barış Galatasaray'da oynayacak kapasitede değil.

türkiyenin en iyi pas yapan ön liberosu m.topal ezbere konuşma dikine oynar uzun pas atar m.sarpın ne haddine m.topal gibi ingilizleri ispanyolları peşinde koşturan adamı kesecek

Topal iyi pas yapıyor.:D.Kupa finalinde kamanan'a asist yapıp kupada elenmemizi sağlayan.Barışta topalda pas bilmiyorlar,hücuma katkıları sıfır.

Pas ve calim özürlüsü Baris kesinlikle yeterli degildir.

Malesef kaynak fotomacmis.

Pis yalancilar!

M.sarp bu senenin sürprizi olabilir bence ben bayağı beğendim hazırlık maçında..

Topal iyi pas yapıyor.:D.Kupa finalinde kamanan'a asist yapıp kupada elenmemizi sağlayan.Barışta topalda pas bilmiyorlar,hücuma katkıları sıfır.

Sivasınki saha değilki tarla..Ayrıca her futbolcunun bulunur böyle hataları..

Barış bana göre de düz bir topçu, hiç bir ekstrası yok. Sadece süratli, enerjisi yüksek bir oyuncu.

sen zaten beynine öyle bir kazımışsınki hazırlamışsın yani kendini bir hata yapsada bende yerden yere vursam diğe dünyanın en iyi futbolcusu bile yapar öle bişey bu pas yapamadığı anlamına gelmez Almanya maçında stoperde milli takımımız ilk defa oyun kurabiliyodu(m.topal stoper oynamıştı)

Mehmet Topal da iyi pasör değil ancak o kadar da önemli değil bana göre. çünkü arkada oynayacak.

--------Topal---------

---XXX--------XXX---

Mehmet Topal ve Mustafa Sarp o arkada oynayacağı için sorun teşkil etmez. basit oynayabilecekler çünkü önlerinde 2 adam olacak. ancak onun önünde oynayanlar kesinlikle iyi pas yapmalı.

Yerine sağlam bir adam alınırsa 75'den sonra oyuna sokup pres yapması için kullanabiliriz Barış'ı. Çok da iyi olur hani. :D

Barış için banko futbolcu ifadesini kullanmışlar ama aslında bu doğru değil.Geçen sezon hem Linderoth hemde Mehmet Topal uzun süreli sakatlıklar geçirdiği için fazla forma şansı buldu.Eğer bu sakatlıklar olmasa kulübe oyuncusu olacaktı ki ligin ilk haftasında da yedekler arasındaydı.Bu sezonda şu an itibariyle yedekler arasındadır ama ilerleyen haftalarda konumu değişebilir.Ben ne çok beğeniyorum ne de küçümsüyorum.Kadroda olmalı.Alternatif olabilecek bir oyuncu.96-2000 arasındaki Ümit Davala gözüyle bakılabilir.Ümit de as oyuncu değildi.Genelde sonradan girerdi.Eksiklerde kullanılırdı.Barış da öyle.Tabi Ümit Davala kadar yetenekli olduğunu söyleyemeyiz..

Barış'ın yedek olması anormal bir durum değil zaten.Medya yine abartma politikası yapıyor.

Topal pas bilmiyor ama Everton,Sevilla peşinden koşuyor.Barış pas yapmayı bilmiyor ama Alman ümit milli takımına seçilmiş geçmişte.Ve koskoca Sevilla,Everton ve DFB bilmiyor ama sen biliyorsun.:DNe güzel ne güzel.:eek:

Mehmet Topal'ın tek eksiği pas yapamaması. Sağa sola top atamaması. Ezbere sen konuşmuşsun şu an. İlk hazırlık maçında bile Mustafa Sarp daha iyi pas dağıttı.

Mehmet Topal bizim için çok iyi bir şans. Fakat gereğinden fazla değer vermeye gerek yok. Olmadık özelliklerini varsaymaya gerek yok. Geliştirmesi lazım. Topla oynamayı öğrenmesi lazım.

Topal pas bilmiyor ama Everton,Sevilla peşinden koşuyor.Barış pas yapmayı bilmiyor ama Alman ümit milli takımına seçilmiş geçmişte.Ve koskoca Sevilla,Everton ve DFB bilmiyor ama sen biliyorsun.:DNe güzel ne güzel.:eek:

Ben paf takım takımda oynuyorum,ben bile ondan iyi pas yaparım,topalın tek özelliği defansif.takımda pas yapabilen ayhan,sarp ve linderoth ur o bölgede.

Üst Alt