Rixos Cup | 1.Banvit 2.A.Efes 3.Galatasaray MP | MVP Vladimir Stimac - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rixos Cup | 1.Banvit 2.A.Efes 3.Galatasaray MP | MVP Vladimir Stimac

Cevap: Rixos Cup | 12-16 Eylül | Ntvspor

Pardon beyler coachozyer 2-3 güne gelir demiş Domercant için. Umarım finale cıkarızda oynar. Ne yalan söyleyim beni en cok heyecanlandıran transferdi kendisi. Ayrıca kim diyor Macvan yok diye. Macvan olması lazım. Sadece Ender ve Domercant yok.

Ahahaha 0.6 kala İzzet havada süper bitirerek Banvit'e kazandırdı maçı.72-71 Banvit aldı,Kazan'da çok isteksizdi yalnız bugün.

İzzet 0.6 saniye kala muhteşem bitirdi pota altında , Serkan Erdoğan'ın pasıda müthişti tam maç bitti derken mucizevi basketle kazandı Banvit ama haketmişlerdi.

Bşiktaş iyi basket oynuyor,Ergin Hocanın gitmesinden sonra Erman Hoca getirilcek en iyi koçtu,güzel basket oynattıryor.

Dasic ve Markota yok herhalde bjkde daha,Jerrels lider oyuncu konumunda.

Beşiktaş iyi sinyaller veriyor. Bu takıma özellikle Dasiç girdiğinde önemli katkı verir. Küçümsenecek veyahut yok sayılacak bir takım değiller. Vidmar meselesini çözer, o bölgeye bir yabancı daha alırlarsa taş gibi takım olurlar.

Beşiktaş iyi sinyaller veriyor. Bu takıma özellikle Dasiç girdiğinde önemli katkı verir. Küçümsenecek veyahut yok sayılacak bir takım değiller. Vidmar meselesini çözer, o bölgeye bir yabancı daha alırlarsa taş gibi takım olurlar.

Katılıyorum.Jerrels fena bir oyuncu değil fakat onun yerine daha iyi birini alsalardı,ciddi bir şampiyonluk adayı olurlardı.Dasic ve Markota da gelecek ve ikisi de üst düzey katkı verecektir.

Kadroları isim olarak tabiiki bizden iyi değil ama önemli olan doğru oyuncuları takıma monte etmek.Christoper ve Jerrels'i iyi oturtmuşlar takıma,Türk oyuncular da iyi tamamlıyor gibi yabancıları bir iyi 5 alırsalar çok daha iyi olurlar.Kadrodan çok Erman Kunter gittiği takıma iyi basket oynatan bir koç,en önemli tranferi bjknin ama yinede bizde yarışamazlar diye düşünüyorum.Bekleyip göreceğiz:D

Katılıyorum.Jerrels fena bir oyuncu değil fakat onun yerine daha iyi birini alsalardı,ciddi bir şampiyonluk adayı olurlardı.Dasic ve Markota da gelecek ve ikisi de üst düzey katkı verecektir.

Guard pozisyonunda Erman hoca gördüğüm kadarıyla kumar oynadı Anıl. Jerrels'tan faydalanabileceğini düşünüyor. Birde zaten beş yabancıyı 2 milyon dolara mal etmişler. Bence bütçeye göre dengeli takım kurmuş. Kendi felsefesini de takıma tam olarak yerleştirirse iyi işler yapabilirler. Keyifli bir lig izleyeceğiz anlaşılan. Daha arkada Antalya ve Karşıyaka var. Bunlarda enteresan işlere imza atabilir.

Üst Alt