Rıza Çalımbay: "Cicaldau için uğraşıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıza Çalımbay: "Cicaldau için uğraşıyoruz"

Rıza Çalımbay: "Cicaldau için uğraşıyoruz. Ondan önce de Galatasaray'dan oyuncu istedik ama olmadı. Görüşülüyordu en son benim bildiğim"

TRT Spor

avrupa liginde mücadele edecek olmaları sivassporu 1 adım öne çıkarır.

hull cityde iyi olurdu ama orada ozanla futbol oynayıp geriye gitmesini istemem

Fikrim bu hocanın olduğu takıma oyuncu göndermemektir..
maxresdefault.jpg

6.jpg

6 puan bize bizim rakiplerimizden 6 puan alacaksın şartıyla verelim kiralık. Nasılsa fener ve bejk ye maçı satacakları için kabul etmezler.

Araplara yollarsak ne kadar piyasa degeri kaldiysa onun icine ederiz. Onlar zorunlu opsiyonlu hic adam almiyor. Onu kabul etmezler ve 900 bin maasindan kurtulmak icin 500 bin kiralik bedeli alip adamin degerini yok etmek mantikli gelmiyor bana.

Maçlarımıza Şampiyonlar Ligi finali gibi asılmayıp, Avrupa'da tur atlayacaklarsa olur.

Yine maç önü demeç verip, rakiplere yatıp bize yenilirse küme düşecekler gibi oynayacaklar ama.

bu kabıza futbolcu falan verilmez

Karagümrük'e verelim, hem Pirlo ile çalışsın hem de istanbulda olsun
ya da montellaya verelim, ama bu kabıza asla vermeyelim

Aykut Kocaman ile Rıza Çalımbay kabız futbolun mucitleri

Sayın Çalımbay,

Transfer komitemiz ile yaptığımız görüşmeler sonucu Profesyonel Futbolcumuz Alexandru Cicaldau'nun ekibinize transferi konusunda sonuca varılmıştır. Vardığımız karar hususunda babayı aldığınızı belirtmek isterim.

Mertis Güler

GALATASARAY SK

Best Regards,

konferans liginde piyasa yaparsa satarız ama arabistana giderse elimizde kalır, bize karşı oynamama maddesi eklenebilir sözleşmeye

Üst Alt