Robinson Zapata yarın geliyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robinson Zapata yarın geliyor

Cevap: Robinson Zapata bugün geliyor

Buraya da yazayım

Ya beyler isterse Casillas ayarında kaleci olsun.Bizim sorunlarımızı çözecek mi Casillas ? Hayır.

Neden önem derecesi kat kat daha fazla olan bölgelere değilde kaleye transfer yapılır anlamıyorum.

adnan polat yetki hagi'de diyecek, takım zaten başarısız olacak, transferleri o yaptırdı diyecek, sene sonu hagi'yi gönderecek, gönderceek ama bu sefer kendini kurtaramayacak, belki kendisi sezon sonunu bile görmeyecek, iç sahada kaybedilecek ilk maç a.polat'ın ipini çekecek, türkiye kupasını takımın bu durumda kazanması imkansız zaten...

adnan polat yetki hagi'de diyecek, takım zaten başarısız olacak, transferleri o yaptırdı diyecek, sene sonu hagi'yi gönderecek, gönderceek ama bu sefer kendini kurtaramayacak, belki kendisi sezon sonunu bile görmeyecek, iç sahada kaybedilecek ilk maç a.polat'ın ipini çekecek, türkiye kupasını takımın bu durumda kazanması imkansız zaten...

allahım inşallah...Bu kadar başarısız basiretsiz ve dalkavuk bir yönetim bir daha bu büyük camiaya gelmez.

100 yılın en saçma transferi olur. Orta saha bangır bangır bana adam lazım derken kaleci almak...

Yabancı hakkımızı boş şeylere harcıyoruz. Seneye bir tane sağ kanat, bir tane orta saha ve bir çok mevkiye Türk oyuncu alacaktık, şimdi bir de kaleci arayacağız. Ölme eşeğim ölme...

Üst Alt