# Robinson Zapata - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Robinson Zapata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Robinson Zapata

Ya basta, viva Zapatista!

zapatista.jpg

''ne olursan ol gel yaslida olsan, alkolik de olsan, kelepçeli de olsan, sahte evrak düzenlesen de yine gel. yeter ki bedava veya sudan ucuz ol."

Abi bu adamı herkes mi tanıyor ? Herkes mi bu adamın maçlarını seyrediyor ya. Ulan tanımayanız yok mu bu adamı ?

Boş insanlar.

zenci futbolcu değil zenci kaleci istemem. nedenleri:tarihte hiç büyük zenci kaleci olmadı. bence bunu sebebi insan fizyolojisi. beyazların hiç bir zaman iyi smaç basamayacağı gibi. zenci kalecilerin refleksleri iyi fakat sezgileri kötüdür. atlancak yerde atlamazlar. ellerinden top kaçırırlar. yan topları iyi olan bir tane siyahi kaleci görmemişimdir. kimse bana kameni veya mandanda demesin. mandanda yı marsilya lılara sorun. kamenide benim için ispanya liginin suleymanosudur.

Kontejyanı kaleciye harcama saçmalığımızdan vazgeçmemiz gerekiyor artık...

Eğer yerli kaleciler yetersizse neden kontenjan yabancıya harcanmasın . Kale diğer mevkilerden daha mı önemsiz bir mevki ki oraya kontenjan harcamak saçmalık oluyor. Eskiler iyi bir kaleci takımın yarısıdır der . Turnuvalarda derbilerde önemli maçlarda en çok maç kurtaran çeviren oyunculardan biridir kaleciler. Takımın sol beki yabancı olabiliyor da kaleci neden olmayacak

arkadaslar kolombiyali arkadasima sordum cok guzel galeci diyo.. yillardir takip ediyorum dedi... en sevdigi amerika takiminda oynamis sonra kolombia ya geri donmus filan. bayadir izliyomus.

ırkçı falan değilim. zenci forvet alalım diye bi yerimi yırtan bir insanım. ama tarihte bir tane iyi zenci kaleci yoktur.

Sebebi zencilerin çoğunlukta olduğu ülkelerde futbol 2. en çok ilgilenilen spor olduğundan olabilir mi? Şimdi bana zencilerin refleksleri kötü, atletik değiller, zeka seviyeleri düşük, sezgileri kötü falan deme, hepsini çürütecek bir sürü örnek var. Hem adam zenci değil, kolombiyalı, latin ;) İspanyol, Portekiz kökenli muhtemelen. Zenci demek abesle iştigal..

Sebebi zencilerin çoğunlukta olduğu ülkelerde futbol 2. en çok ilgilenilen spor olduğundan olabilir mi? Şimdi bana zencilerin refleksleri kötü, atletik değiller, zeka seviyeleri düşük, sezgileri kötü falan deme, hepsini çürütecek bir sürü örnek var. Hem adam zenci değil, kolombiyalı, latin ;) İspanyol, Portekiz kökenli muhtemelen. Zenci demek abesle iştigal..

Bu konuda hatalisin aga.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt