# Robinson Zapata - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Robinson Zapata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Robinson Zapata

Zenci kaleci istemezük!!! bunu alcağımıza ömer çatkıçı alalım daha iyi!!!

kkk.jpg

Valla demin zapata yazdim ve elemani izlemeye basladim ve su karara vardim,bu adamdan bir cacik olmaz,bir kac tane kendi kalesine attigi golü bir tarafa biraktim,gelen sutlari ayni bundan önceki kalecilerimiz santic,franco ve simdiki ufuk ve aykut gibi hemen 18 in icine celiyor ve arkadan biri gelip ikinci vurusu yapip gol atiyor,aman diyorum bu elemana bulasmayalim,gerekirse kuyuruklu aykut u izleyelim ama zapatayi almayalim.Keske alabilsekde istanbul belediyenin hasagicini alsak,benim gözümde cok faydali olabilecek bir kaleci.

valla ben izlemedim çok. ismen biliyorum. forumda bilenler olumlu bakmıyor ama benim içimde bir his var tutacak bu adam. hadi hayırlısı.

telefondan gırıyorum ımla hatalarını es gecınız lutfen..

Zapata bence tutacak bır transferdır arkadaslar.. Cunku cogu futbol yorumcusu ve futbolcu tarafından tam not aldı.

Onuda gectım herkez mondragon stılın de bır adam dıyor ve eklıyor.. ; mondı nın daha hareketlısı.

Ala ala bunu mu alacaksınız Adnanslar yazıklar olsun.. Yazıklar olsun.. Yazıklar olsun..

Başka bişey demiyorum size. Ufuk ikinci yarıda da kalede dursun bu Zapata eline su dökemez..

Nerde kelepir ıskarta oyuncular onları alıyorlar ona sinir oluyorum.

Yabancı kaleci alındığı takdirde kontenjan yüzünden maalesef yine orta sahayı yerli oyunculara emanet etmek zorunda kalacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt