# Rodrigo Tabata - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rodrigo Tabata

Cevap: # Rodrigo Tabata

.......................DE SANCHİS.........................

Sabri........SERVET...........MEİRA............BALTA

......................M.Topal..............................

......Barış...................................Arda........

............Tabata................Lincoln..............

........................BAROS...........................

Çok değişik bir takım olur Arda nın defansif özellikleri çok iyi zaten bu yüzden tam ortasaha gibi oynayabilir.

.......................DE SANCHİS.........................

Sabri........SERVET...........MEİRA............BALTA

......................M.Topal..............................

......Barış...................................Arda........

............Tabata................Lincoln..............

........................BAROS...........................

Çok değişik bir takım olur Arda nın defansif özellikleri çok iyi zaten bu yüzden tam ortasaha gibi oynayabilir.

Kewell'ı unutmuş gibisin!

Cevap: #Tabata

10 numaranın anlamı Santos çok daha büyük...

Madem öyle ne diye sattılar o zaman bu adamı. Hani Real'e , Barça'ya , Chelsea'ya gitse anlarım iyi para verirler satarsın. Gaziantep'in vereceği ya da verebileceği para malum. Bence sen Galatasaray'ımızı ve Metin Oktay'ı küçümseme.( NOKTA )

Aslında böyle adamları (mevki olarak söylemiyorum) bulup getirebilmek lazım oralardan.Yani Carrusca gibi değil sakın yanlış anlamayın.Bu tür yetenekli oyuncuları tabii daha genç yaşta olması şartıyla 8. yabancı olarak düşünebiliriz.

Ya birak Tabata'i daha haylen bu konuda ayni fikirde degilmisiniz. Tabata felan gelmiyor, gundemimizde bile degil, bos bosuna tartismayin.

Harry Kewell yakinda geri donuyor, hatirlatiyim.

GK Morgan de Sanctis, Aykut Ercetin.

RB Sabri Sarioglu, Ugur Ucar, Emre Gungor.

CB Fernando Meira, Servet Cetin, Emre Gungor, Emre Asik.

LB Hakan Balta, Volkan Yaman.

RM Baris Ozbek, Arda Turan, Hasan Sas, Harry Kewell, Aydin Yilmaz.

DM Tobias Linderoth, Ayhan Akman, Mehmet Topal.

AM Cassio Lincoln, Harry Kewell.

LM Arda Turan, Harry Kewell.

CF Milan Baros, Shabani Nonda, Umit Karan.

Bu oyuncularin hepsi, Galatasaray'in ilk 11'de oynayabilcek gucte. Gecen sene Nonda ile, Umit ile 'UEFA'i alacagiz' diyip duruyorduk, bu sene almaliyiz, alacagiz da.

Bizim Hollanda'da bile diyorlar, 'Galatasaray'in UEFA kupasini kazanmaya buyuk bir sansi var diye. KAZANALIM OZAMAN!

Ya birak Tabata'i daha haylen bu konuda ayni fikirde degilmisiniz. Tabata felan gelmiyor, gundemimizde bile degil, bos bosuna tartismayin.

Harry Kewell yakinda geri donuyor, hatirlatiyim.

GK Morgan de Sanctis, Aykut Ercetin.

RB Sabri Sarioglu, Ugur Ucar, Emre Gungor.

CB Fernando Meira, Servet Cetin, Emre Gungor, Emre Asik.

LB Hakan Balta, Volkan Yaman.

RM Baris Ozbek, Arda Turan, Hasan Sas, Harry Kewell, Aydin Yilmaz.

DM Tobias Linderoth, Ayhan Akman, Mehmet Topal.

AM Cassio Lincoln, Harry Kewell.

LM Arda Turan, Harry Kewell.

CF Milan Baros, Shabani Nonda, Umit Karan.

Bu oyuncularin hepsi, Galatasaray'in ilk 11'de oynayabilcek gucte. Gecen sene Nonda ile, Umit ile 'UEFA'i alacagiz' diyip duruyorduk, bu sene almaliyiz, alacagiz da.

Bizim Hollanda'da bile diyorlar, 'Galatasaray'in UEFA kupasini kazanmaya buyuk bir sansi var diye. KAZANALIM OZAMAN!

Kadroya bak bee.Hey yavrum hey.

Ben Tabata'i begeniyorum, ama Galatasaray'da iyi oynacagini sanmiyorum. Antep'de herkes Tabata'i ovuyor, 'Tabata'a pas ver, o biseyler yapar' ama bizde oyle degil, bizde Lincoln'a veremiyorsan, Kewell'a verirsin yoksa Arda'a yoksa Baros'a.

Tabata gibi oyuncular, G.Antepspor'a yakisir, birak orda kalsin. Yarin obur gun Fenerbahce transfer ederse sasmayalim.

Herkese merhaba arkadaşlar

tabata haberini be de gazetelerde okudum, ama o paraya asla alacağımızı zannetmiyorum. Zaten Tabata da bizde kadroda ilk 11 için ideal bir aday değil. Mehmet yıldız için de öyle düşünüyordum. Tbata için de benim düşüncem aynı. Olmaması daha iyi.

Herkese merhaba arkadaşlar

tabata haberini be de gazetelerde okudum, ama o paraya asla alacağımızı zannetmiyorum. Zaten Tabata da bizde kadroda ilk 11 için ideal bir aday değil. Mehmet yıldız için de öyle düşünüyordum. Tbata için de benim düşüncem aynı. Olmaması daha iyi.

Katılıyorum.Lincoln varken Tabata aşırı gereksiz olur.

Üst Alt