# Rodrigo Tabata - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rodrigo Tabata

Cevap: # Rodrigo Tabata

Tabata yı oyun stili ve fizik bakımından Rosicky e benzetiyorum.En fazla edeceği değer 2 milyon.Tabi haber kesinlikle yalandır

Tipleri benzemiyormu yaa :)

tomas_rosicky.jpg

tabata292.jpg

Göreceli bir soru .. :D

Bence 10 milyon olayı abartı.İstenilen ücretlerde ilk aşamada mutabık olunmamışsa zaten ara transferde temkinli olan yönetimin kafasındaki rakamdan yukarı bir miktardaki bir fiyatı kabul etmemişlerdirki mehmet yıldız konusunda aynı şeyler yaşandı.Tabata iyi bir oyuncu ,tabiki 10 milyon etmez,huntelaar gibi bir forveti real 12 milyon dolara almışsa tabata sırada beklesin biraz..

Galatasarayın parası pul değil dolayısı ile yönetim benim kanaatim seneye yeni stadın açılması sebebiyle çok ses getirecek transferler yapacaklardır,maddi sıkıntılarda 2010 itibari ortadan kalkacağı için Galatasaraydan ben seneye büyük transferler bekliyorumki yönetimin bu konuda ser verip sır vermeden derin bir transfer politikası izlediğini görebiliyoruz.

Bence 10 milyon olayı abartı.İstenilen ücretlerde ilk aşamada mutabık olunmamışsa zaten ara transferde temkinli olan yönetimin kafasındaki rakamdan yukarı bir miktardaki bir fiyatı kabul etmemişlerdirki mehmet yıldız konusunda aynı şeyler yaşandı.Tabata iyi bir oyuncu ,tabiki 10 milyon etmez,huntelaar gibi bir forveti real 12 milyon dolara almışsa tabata sırada beklesin biraz..

Galatasarayın parası pul değil dolayısı ile yönetim benim kanaatim seneye yeni stadın açılması sebebiyle çok ses getirecek transferler yapacaklardır,maddi sıkıntılarda 2010 itibari ortadan kalkacağı için Galatasaraydan ben seneye büyük transferler bekliyorumki yönetimin bu konuda ser verip sır vermeden derin bir transfer politikası izlediğini görebiliyoruz.

Aynen katılıyorum..

Antep'e kanca attık!

Kızıl'dan Galatasaray'a tepki !.. Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Galatasaray ile oynayacakları maç öncesi sarı kırmızılı yönetimin iki futbolcularına teklif yaptığını söyleyerek "Bunlar futbol ahlakına ve fair play'e çok ters olan davranışlardır" dedi.

kaynak: lig tv

Cevap: Antep'e kanca attık!

Biz bunu hep yapıyoruz.Hakan Balta'yı alırken de böyle olmuştu.Maçtan hemen önce almıştık.

Adam hakli, ama bunu bilerek mi yaptik onu bilmem. Tabata'i degil, Bekir Irtegun'u isterim Galatasaray'da.

Heryerde sordum, burada'da sorim bi, transfer ile ilgili degil ama, Umit milliler bugun Irlanda'a karsi mac oynayacak, hangi kanal verir maci?

Üst Alt