Ronaldo'dan tarihi rekor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ronaldo'dan tarihi rekor

Cevap: Ronaldo'dan tarihi rekor

Kupacigi basina calsinlar, 2011'den bahsediyorum ben sen gelmissin 2007'de oynanan finalden bahsediyorsun.

Sen neyi ıspat etmeye çalışıyorsun? Messi daha iyi, Ronaldo'yu konuşmayın mı demek istiyorsun? O zaman kritik goller atmıyor. Kupacık maçında atıyor. Messi'nin bugün yaptığı hareketler daha iyiydi felan diyip kapatalım konuları. Bazı şeyleri kabullenin hazmedin. Adam futbolcunun kralı. Messi ile kıyaslama gereğini neden duyuyorsun? Oyuncuların derbilerde attığı goller için verilmiyor altın ayakkabı. ;)

Yav bıktım şu tartışmadan arkadaş!! İkisinide izleyip keyif almak bu kadar mı zor? Akalasız konularda bile sidik yarışı dönüyor.

Ronaldo için; önünde, arkasında, sağında, solunda oynayan adam farketmiyor. Ama henüz Messi için bunu diyemiyoruz.

Sen neyi ıspat etmeye çalışıyorsun? Messi daha iyi, Ronaldo'yu konuşmayın mı demek istiyorsun? O zaman kritik goller atmıyor. Kupacık maçında atıyor. Messi'nin bugün yaptığı hareketler daha iyiydi felan diyip kapatalım konuları. Bazı şeyleri kabullenin hazmedin. Adam futbolcunun kralı. Messi ile kıyaslama gereğini neden duyuyorsun? Oyuncuların derbilerde attığı goller için verilmiyor altın ayakkabı. ;)

Ronaldo kotu futbolcu diyen yok ki? Ama benim icin Ronaldo cok iyi bir oyuncu degil sadece gol atiyor baska bir ozelligi yok. Saglam oldugu zaman Robben bence Ronaldo'dan daha iyi bir oyuncu. Robben'in sadece oyun zekasi yeter.

Bu 4 El Clasico oncesi Barcelona'ya olan lafi soyle sonra onemli maclarda istedigini alma sonra arkasinda b.k at. Maclardan once o kadar emin konusanlar bile vardi, bunlari not edin diyenler :asd:

Ronaldo zaten kariyeri boyunca Avrupa'nin en dandik takimlarinda oynadi.

Ronaldoyu Avrupa' nın en dandik takımına koy, o dandik takımın yarıştığı platformlarda da yine tek başına alır götürür(Messi yapamaz, edemez demiyorum sadece henüz o imkana kavuşamadık diyorum). Ayrıca Ronaldo' nun kadroda bulunduğu zaman Manu' nun diğer devlere göre daha kötü bir kadrosu vardı. Her neyse hiçbir zaman Messi-Ronaldo kıyaslaması yapmadım yapmamda. İkiside çok farklı meziyetleri olan ve izleyenlere futbol resitali sunan futbolculardır.

Üst Alt