Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda

Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda

bu arada ardanin bilerek kart gordugunu sanmiyorum. gercekten takim maglupken sinir ve caresizlikten boyle hiyarliklar yapacak kapasitede oldugunu dusunuyorum. ama bilerek de gormus olabilir beklerim yeani

olaydan sonra hakem dudugundemi ney hakeme eliyne ne veriosan ver gibi bir hareket yapti.

Prof adam boyle aptalca kart gormemeli...

Edit eliyle degilmis pardon ...videoda bir sey diyor ama ¿?¿

[video=youtube;-szlmyLLb74]https://www.youtube.com/watch?v=-szlmyLLb74[/video]

Milli takıma çağrılmamalı bir daha.

şaka yapıyosunuz dimi ? gerçekten bu kadar katı olamazsınız :D Ya arda olmasa milli takım play off'un p sini kalamazdı büyük ihtimal doğru düzgün gol bile atamazdık ... Kader maçımızda hiç beklemediğimiz bi 3-0 yenilgi alıyoruz taraftar yuhalıyo hiddink istifa sesleri inanılmaz bi ortam ... Biraz kendinizi onların yerine koyun kim biliri nasıl bi psikolojidedir ve o anki sinirle vurdu gitti topa ... Yani inanılmaz acımasız yorumlar görüyorum ya daha düne kadar GS de top oynamıyo milli takımda varını yoğunu ortaya koyuyo denen arda şimdi bi sarı kart yüzünden idam ediliyo ... Gerçek bi preofesyonel o topa vurmaz ve sarı kart görmezdi evet haklısınız bunu söyleyin ama yani daha ötesine geçmeyin lütfen fazla abartıyosunuz bence ya ..

Hiç bir skor hiç bir oyun, hırvatistan maçındaki oyun kadar üzemez. Arda futbola ihanet etti resmen. oynadığı oyuna saygısı olmayan adam 3-5 maç da kazandırmasın bana

Yerine düzgün bir adam alınmadı o ayrı bir konuda iyiki bizden gitmiş diyorum.Tripleri tavırlarını başka takımlara yapsın artık.

yani iğneyi kendimize çuvaldızı başkasına batırmamız gerekir bence... Türkiyede ne doğru yapılıyoki arkadaşlar doğru düzgün futbolcu yetiştirilsin ? Hele yetenekli ve profesyonel oyuncu yetiiştirilsin bir elin parmaklarını geçmez vallahi ... Böyle bir ortamda Arda gibi son yılların en yetenekli Türk genci sahalara çıkıyo ne yaptğını bilmeyen yöneticiler tarafından daha 22 yaşında KAPTAN ünvanı veriliyo ... Bizde gidip ona büyük kaptan diye bağırıyoruz !!! ne büyük kaptanı arkadaş ya bizde hiçmi suç yok şimdi ? 22 yaşındaki bi adamı Bülent Korkmaz'la aynı kefeye niye koyuyoruz ya ? Daha 22 yaşında 2 sene önce manisa'da oynayan adam bi anda tribünlerin de takımında göz bebeği oluyo inanılmaz açıklamalar medya zaten ayrı bi nokta sürekli arda haberleri sürekli magazinsel boyutlar entrikalar vs vs vs vs vs . Sonra takım kötü gidincede mükemmel bi Sİnem sinema marşı okuruz adam neye uğradığını şaşırıyo ya 2 senede nerden nerelere... Yani ben olsam sizde olsanız arda'nın yerinde çok daha beter olurduk belki çok daha saçma şeyler yapardık. O yüzden dediğim gibi bu ülkede hiçbişeyi doğru düzgün yapamadığımız gibi futbolcu yetiştirmeyide bilmiyoruz. En sonundada biz sütten çıkmış ak kaşıkmışız gibi tüm suçu karşıdakinin omuzlarına yıkıp başlıyoruz eleştirilere ama işler o kadar basit değil ya ... Fikrime katılır yada katılmazsınız ama bence olay budur ...

tabi, yedekte oturanlar essek zaten onlar kenardan ardayi izlesinler, sonra takim 3-0 yenilsin iddiasi kalmasin arda bey erkenden madride gitmek istedigi icin kalkip hirvatistana gidip mac yapsinlar

bu acidan baksak da herkes gibi olmasak

¿

Yedek ne demek? As oyuncuların yerine girecek olan adam demek. Yedekteki adam Arda cezalıyken, tabii ki Arda'nın yerine gidecek Hırvatistan'a. Her oyuncu kart görür, maçın gerginliği, maç boyunca oynadığı başarısız oyun ve ertesi gün hakkında söylenecek şeyler nedeniyle pekala kart görebilir. E bu adam da robot değil sonuçta.

Yedek ne demek? As oyuncuların yerine girecek olan adam demek. Yedekteki adam Arda cezalıyken, tabii ki Arda'nın yerine gidecek Hırvatistan'a. Her oyuncu kart görür, maçın gerginliği, maç boyunca oynadığı başarısız oyun ve ertesi gün hakkında söylenecek şeyler nedeniyle pekala kart görebilir. E bu adam da robot değil sonuçta.

:eek::eek::eek:

bir daha dusun ne demek istedigimi pls

ne hadar sevimli bişisin sen o smileylarla :)

blinking%20smiley.gif

Takıma 11'deki oyunculardan daha çok şey katabileceği halde kenarda oturmaya mahkum edilmiş yeteneklere "yedek" denir. (Guud Hiddink'li Türk Milli Takımı'nda)

Bkz: Gökhan Töre

olaydan sonra hakem dudugundemi ney hakeme eliyne ne veriosan ver gibi bir hareket yapti.

Prof adam boyle aptalca kart gormemeli...

Edit eliyle degilmis pardon ...videoda bir sey diyor ama ¿?¿

[video=youtube;-szlmyLLb74]https://www.youtube.com/watch?v=-szlmyLLb74[/video]

Hamit'in Arda'ya bakışına dikkat

Arda kendisini güzel bir sorgulamalı.Son 1 yılda ne olduda bu kadar göze batmaya başladı.Özellikle Galatasaray taraftarı tarafından bu kadar antipati ile bakılması en sorgulanacak şey olmalı.Sonu Emre olmasın...

sorun yedek ne demek falan degil

serap ahpla patronize etmis beni canim ablam da anlamamis

halbuki demek istedigim sey acikti diye dusunuyorum :=( [yanilmisim]

milli takimda yedeklik ve kulup takiminda yedeklik ayni sey degildir, kulup takiminda 11'de oynatacagin adama 2 milyon euro verirsin ama yedekteki adama 800 bin. milli takim oyle degil, 25 kisi cagriliyor ve bunu para karsiligi degil, ulkeleri icin (ve bazen de kariyer icin) yapiyorlar. yani kulup takimindaki gibi ardanin bir ayricaligi yok. yedeklikten kastim sonucta bu iki ayakli bir eleme turu, ilk macta s.carsan zaten sansin bitiyor. arda aga kendini bulunmaz samuray kilici sandigindan ilk mac elden gidince "eeh bana ne lan ben zaten super adamim, bu maci kaybettiysek ikinci maca gerek bile yok, kenardaki ezik boyzlardan biri gidip oynasin ben kasamam, hadi eyv" demis olabilir. OLABILIR diyorum. cunku misal hakan ve sabri de cezali oldular galiba. ama onlarin tavirlarina, hareketlerine bakinca boyle birseyi bilincli yapmalari zor gozukuyor. ama ardanin oyle dusundugune emin olmasam da buyuk olcude kafam o yone dogru kavis aliyor. zaten mactan sonra takim otobusuyle degil kendi arabasiyla staddan kacmasi da bunu destekler nitelikte :=) :=)

Gittiğin güne şükürler olsun.

Dünyanın her yerinde bu hareketi yapan adama karaktersiz derler helede bu milli takım olursa.

Adam 2 senedir milli takımda döktürüp Galatasarayda sakatım diye oynamadı, yani Galatasarayı sattı. Şimdide A.Madridde oynayayım diye milli takımı satması normaldir. Adamda karakter SIFIR. bana göre futboluda her geçen gün geriye gidiyor. Neyse sonuçta herkes hakettiğini bulurmuş. o bu kafayla giderse sonu kötü olur zaten.

Bize ne arkadaş...

Atletico'lular yorum yapsın...

La adam bizim futbolcumuz değil...

Değeri gözümde sıfır...

Sabriye kızıyor ediyoruz ama Sabri'ye kurban olsun Arda...

Bi tarafı kalktı sanki onsuz olmaz...

Hakan Şükür gitti Hagi gitti bu takımdan bişey olmadı...

Arda kim ulan...

Üst Alt