Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda

Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda

Çarpıtma.

Futbolcuların iyi günleri, kötü günleri olur. Belkide ruh haline göre değişir bu.

Yaşadığı şeylere baksana doğup büyüdüğü ülkesinin kanalında öldürüyorlar Arda'yı be. Evet maçtan günler önce.

Sallamak güzelmiş. Ama o kolay olanı.

Kime saygı duyarsan duy, küfür edersen et, o senin bileceğin iş ama kimsenin kişisel özgürlüklerine laf etme.

Bu kart da hata yaptı ama buraya kadar Arda getirdi ne varmış hareketinde demek, küçük yaşta evlat edinip besleyip büyütüp sonra da ona tecavüz etmek ile aynı mantık.

''Ben olmasaydım kundakta soğuktan ölürdü bu kadar bile yaşayamazdı'' demek gibi yani. Örneği bilerek uç verdim ki anlayabilirsin belki diye.

Buraya kadar getirdi de sanki buraya kadar getirmek ona bir + sağlamadı. Herkesin az çok katkısı var. En çok katkı senin bile olsa kendini ne b*k sanıyorsun da istediğini yapma özgürlüğünü kendinde buluyorsun

Bu kart da hata yaptı ama buraya kadar Arda getirdi ne varmış hareketinde demek, küçük yaşta evlat edinip besleyip büyütüp sonra da ona tecavüz etmek ile aynı mantık.

''Ben olmasaydım kundakta soğuktan ölürdü bu kadar bile yaşayamazdı'' demek gibi yani. Örneği bilerek uç verdim ki anlayabilirsin belki diye.

Onu senin dediklerine karşılık yazmadı olm.. Çakallık yapma o ayrı mevzuu senin inceptionına karşı yazmış onları.

Buraya kadar getirdi de sanki buraya kadar getirmek ona bir + sağlamadı. Herkesin az çok katkısı var. En çok katkı senin bile olsa kendini ne b*k sanıyorsun da istediğini yapma özgürlüğünü kendinde buluyorsun

Bak şimdi farzet ki Arda'nın yaptıklarını Nuri yaptı. Her maç hayvan gibi oynadı goller asistler vs. Sonra play-offlarda mal gibi bi sonuç sinirlendi topa vurdu bilmem ne. Böyle mi dersin adama? Sen kendini ne sanıyosun falan mı? Hiç sanmıyorum. Arda'ya karşı özel bir nefret var ve onun sonucu bunlar da.

Gördüğü kart hatalıdır, fark ettiysen o konuya hiç girmedim.

Ama amacının düşündüğünüz kadar bencilce olduğunu sanmıyorum.

He bu arada yanlış anlamışın kişisel özgürlük lafını kendim için kullanmıştım.

Fikrimi savundum diye fan girl sitelerine göndermek istedin ya. Ona hitaben

Bak şimdi farzet ki Arda'nın yaptıklarını Nuri yaptı. Her maç hayvan gibi oynadı goller asistler vs. Sonra play-offlarda mal gibi bi sonuç sinirlendi topa vurdu bilmem ne. Böyle mi dersin adama? Sen kendini ne sanıyosun falan mı? Hiç sanmıyorum. Arda'ya karşı özel bir nefret var ve onun sonucu bunlar da.

Arda 'yı 10 numara aldığı günden bu yana sevmiyorum ama Nuri yapsa içine ettin bütün emeklerin derim. En çok pay Nuri 'nin olabilir ama istediği haltı yeme özgürlüğü olamaz.

Arda 'yı 10 numara aldığı günden bu yana sevmiyorum ama Nuri yapsa içine ettin bütün emeklerin derim. En çok pay Nuri 'nin olabilir ama istediği haltı yeme özgürlüğü olamaz.

Öyle de geç o zaman yahu kimse ona karşı çıkmaz. Zaten Galatasaray'ın futbolcusu da değil artık. Özel olarak tartışmanın üzerinde tezler üretmenin gereği yok, gerçekçiliği de yok. Öyle yurt dışında oynayan bir adam işte milli takıma çağrılmış bir dahaki maçta yok çok da tın deyip geçin.

Selena 'yı geçtin Ahmet iyilikte.

Zorlama be olm adamın üzerinde özel olarak konşmanızı gerektiren birşey yok onu diyorm. Galatasaray'ın futbolcusu değil. Galatasaray'lı da değil milli takıma çağrılmış ispanyada oynayan bir adam işte size göre. Volkan-Emre tartışılmıyor, Arda konulmuş hedef tahtasına ben selena değilim siz ahmet çakar, rıdvan, selçuk yulalık yapıyorsunuz.

Ahmet Çakar-Erman Toroglu gibi yorumcular olunca ülkemizde ister istemez ornek alanlar oluyor.

rıdvan ardaya hemen bilerek attı ,gökhan gönülün oyununa sözü yok :S ,rıdo ayrımcılık yapma

Rıdvan hemen, ''Maç TT Arena'da olunca Fenerbahçe'li futbolculara Galatasaray taraftarı bunları yapıyor'' diyor.. Yani bizim stadda dün sadece Galatasaraylı mı vardı? Trabzonlusu , Beşiktaşlısı, Bursalısı vs.. bu takımın taraftarları yokmuydu? Fener ve özellikle Volkan , Emre zaten bütün takımın taraftarlarına antipatik geliyorlar. Neden bu maç bizim stadda oynandı diye fatura bize kesiliyor ki?

"biz sahada her şeyimizi verirken yabancı futbolcular deplasmana gitmemek için sarı kart görüyorlardı."

arda turan - ağustos 2011

Üst Alt