# Ruud Van Nistelrooy - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ruud Van Nistelrooy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Van Nistelrooy %80 Galatasaray’da!

Aziz Üstel'in yazısını tekrar baştan sona okudumda öyle bir yazmış ki sanki külübün başkanı Adnan Polat degil Abramoviç ...

Nistenrooy,Rijkaard ohh maşallah ne içtiyse iyi yaramış :D

8 küsür milyon euro alıyormuş ama 2,5 milyona bağlasak süper olurdu :D Çok mu uçtuk biz ya :)? Adam geldi de sanki, parasını konuşuyoruz :D Şaka bir yana eğer Üstel'in dediği gibi Rijkaard, Nistelrooy falan gelirse dehşet bir takım oluruz. (Pek inanamıyorum ama)

Alırsak ligi namağlup götürürüz.Bide defansa Alex'i alırsak mükemmel olur.Çok zengin olsaydım takımımıza armağan ederdim.:)

böyle bir transfer gerçekleşsin oturur sevinçten ağlarım heralde nistelrooy benm gibi bir man u taraftarı için gerçekten bir efsanedir..tekrar sarı kırmızı formayla izlemeyi çok isterim:)nolur gerçek olsun be:)

hıyaeaeaeaeae, ruuuuuuuuuuuuuuuuud

old traffordda her ruud van nistelrooy golü sonrası duyulan klasik nida.ali sami yende de duymak çok hoş olurdu

Eger böyle bişey gündemdeyse bunu basına yaymak akılcı bi iş mi?

Mesela kewell ismi hiç piyasada yokken transfer edilmişti mehmet aurelio olayının dogruluk payı var onu biliyorum ama bu yanıltmak için ortaya atılmıs gibi geldi bana eger gercekleşirse muhtesem olur tabi.

Aziz Üstel'de fazla transfer işlerine girmez ama vardır belki bir bildiği eğer gerçekse inanılmaz bir iş olur gerçekten.

Haber keşke gerçek olsa.İyi ve kaliteli bir futbolcu ama bize gelecegini sanmıyorum.

Pazar günü maçtan sonra yöneticilerimiz Van Nistelrooy Galatasaray'da derse kalpten giderim.:DYine transfer döneminde sabahlayacağız.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt