# Ruud Van Nistelrooy - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ruud Van Nistelrooy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Van Nistelrooy %80 Galatasaray’da!

Stad gecikiyor.

Ligde durum kritik cl için.

Kriz ortamı.

vs vs vs nistelrooy'u gectim bakalım yıldız alabilecekmiyiz.

TURKSPOR.NET YORUMU..

En doğru ve gerçek transfer haberlerini turkspor.net den öğrenen yüzbinlerce ziyaretcimiz bu haberin doğru olup olmadığı konusunu turkspor.net e sordular.. Önce bu tür haberlerin her zaman çıkması muhtemel haberler olduğunu düşünerek sayfalarımıza koymadık. Ancak sürekli aynı soru ile karşılaşınca haberi iddia olarak sitemize taşıdık.. Bu transfer görüşmesi konusunda henüz kesinleşmiş bir istihbarat edinemedik. Ancak Aziz Üstel ismi her gün yalan üreten bir çok gazeteye göre daha ciddi bir isimdir. Yine bizlere göre şu kesin ki, Galatasaray 'ın Aslantepe'de hem kombine satması, daha sonra tribünleri doldurması için yıldız oyuncu alması şart.. Yine bir gerçek daha var ki, Sivasspor daki Kamanan ve Bursa'dan gelen Tum gibi futbolcuları Bülent Korkmaz'ın bulduğu, Bülent Korkmaz'ın bu konuda bilinmeyen ama birer yıldız olabilecek isimleri izlediği listesine aldığı da ayrı bir gerçek.. Galatasaray bir iki yıldızın yanında, Korkmaz'ın yıldız adayları ile kadrosunu güçlendireceği bize gelen bilgiler arasında.. Öyle ya da böyle Galatasaray, Aslantepe'yi de düşünerek transferde hareketli günler yaşayacak, turkspor.net her zaman olduğu gibi bu görüşmeleri adım adım verecektir..

3p8ofybd.jpg

Ayrıca yanılmıyorsam İspanya'da futbolcular gayet sağlam vergiler veriyor. Bu yüzden aldıkları maaşlar o orantıda yüksek oluyor. 10 milyon $ bile alsa eline net geçen para daha azdır.

Ayrıca yanılmıyorsam İspanya'da futbolcular gayet sağlam vergiler veriyor. Bu yüzden aldıkları maaşlar o orantıda yüksek oluyor. 10 milyon $ bile alsa eline net geçen para daha azdır.

Evet güzel bi tespit ama yazıya bakınca bu transferi stadı pazarlamak için oldugunu anladım ben stadında gecicegine göre:eek:

Ya Hollanda'ya döneceğine Türkiye'ye gelsin orada alacağının 2 katını belki daha fazlasını alırböyle cazip bir teklifi kim değerlendirmek istemez?

Vergiler sayesinde ücretleri fazla.Ayrıca 2-3 sene sonra unutulacak.Gelsin Galatasaray'ımıza fiyatı daha da yüksek olsun.Bknz:Milan Baros ve Kewell

star tv ile kanal 24 istihbaratı aynı şimdi basladı spor haberleri izlemek isteyen bakabilir

Nistelrooy gelirse Korkmaz kesin gider(zaten kesin giderde) bunu düşünmek daha güzel :D

Eğer futbol hayatını renklendirme istiyorsa Kewell'ı örnek alsın.yok ben illa PSV'ye gidecem diyorsa futbol hayatı biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt