Ryan Donk: "Sözleşme konuşmak için erken, kalan maçlara odaklanmalıyız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Donk: "Sözleşme konuşmak için erken, kalan maçlara odaklanmalıyız"

1525635009770.png
Spor Toto Süper Lig’in 32. hafta karşılaşmasında Teleset Mobilya Akhisarspor ile Galatasaray, Spor Toto Akhisar Stadı'nda karşılaştı.
Galatasaray deplasmanda rakibin 2-1 mağlup etti.

Maç sonu Galatasaray'ın ön libero oyuncusu Ryan Donk yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Donk'un açıklamalardan Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Maçtan önce hocalarımızla konuşup oynamaya karar verdik. Isınırken ağrı hissettim ama oynamak istedim. İğne istemedim, ağrı eşiğimi biliyorum. Oynamak istedim, yüzde yüzümü verdim.

Sezon sonu sözleşmem bitiyor. Bu konuyu konuşmak için erken. Önümüzde çok çok önemli iki maçımız var. Bunlara odaklanmalıyız. Ondan sonra buna yanıt verebilirim."

AJANSSPOR

fat-punk-studio-king-lion-t-shirt-black-02.jpg

depophotos_15995734_16_9_1525631269-880x495.jpg

Galatasaray'ın Hollandalı ismi Ryan Donk, Akhisarspor'u 2-1 mağlup ettikleri mücadelenin ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın deplasmanda Akhisarspor’u 2-1 mağlup ettiği mücadelenin ardından Ryan Donk açıklamalarda bulundu.

Sakatlığı ile ilgili konuşan Donk, “Maçtan önce sağlık ekibimizle konuştuk ve oynamama karar verdik. Maçtan önce ağrılarım oldu ama iğne istemedim. Ağrılar ile nasıl oynayabileceğimi biliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sezon sonunda bitecek sözleşmesi ile ilgili konuşan Hollandalı oyuncu, “Herkesin bildiği gibi sözleşmem sezon sonu bitiyor. Ama bunu konuşmak için çok erken. Önümüzde iki tane finalimiz var. Ben de %100’ümü vererek takımıma yardımcı olmak istiyorum. Sözleşmeyi sonra konuşuruz.” diye konuştu.

Sozcu

helal olsun yasin v.s keko topçular gibi kontrat isterim diye ağlamamış sahada savaşıyor adam. TEŞEKKÜRLER DONK KRAL.

Gamsız Reis.
Kim derdi ki şampiyonluğun önemli parçalarından olacaksın.
Bence kesinlikle kalmalı.
Seneye CL var lig var kupa var.
Çok işimize yarayacak.

Gscimbom Mobile

Uzatmayalım beyler...Yabancı sınırı geliyor bunun yerine öküz alırız...Dünya Yıldızı varken buna ne diye 1.5 milyon euro verelim ki arttıracak fiyatını...Fellaini'ye yaşlı diyenler bunu 2 yaş büyük olmasına rağmen genç mi görüyor...Geçmişi unutmayalım...Bunun Lazio maçlarındaki kurtarıcı diye takındığı mal hareketleri...Mustafa Hoca'nın son kazığından başka bir şey değil Donk...

Uzatmayalım beyler...Yabancı sınırı geliyor bunun yerine öküz alırız...Dünya Yıldızı varken buna ne diye 1.5 milyon euro verelim ki arttıracak fiyatını...Fellaini'ye yaşlı diyenler bunu 2 yaş büyük olmasına rağmen genç mi görüyor...Geçmişi unutmayalım...Bunun Lazio maçlarındaki kurtarıcı diye takındığı mal hareketleri...Mustafa Hoca'nın son kazığından başka bir şey değil Donk...
Kupada kim oynayacak.
Sakatlığı var kart cezası var var oğlu var.
Seneye 50 maçımız garanti.
Bu piyasada kimi alacaksın?! Avrupada bonservisler olmuş 15-20 milyon.
Dünya kupası görmüş adam diyorsun onlar anca 30undan sonra fahiş fiyatlara geliyorlar.
Kalsın işte karaoğlan.

Gscimbom Mobile

1 sezon daha kalabilir

bazi maçlarda hakli olarak çok övülen fernandodan bile daha iyi oynadi

böylesini bulmak kolay olmayacak zaten

tek sorunu yasli olmasi ama bu seferlik olsun

Kupada kim oynayacak.
Dünya kupası görmüş adam diyorsun onlar anca 30undan sonra fahiş fiyatlara geliyorlar.
Kalsın işte karaoğlan.

Gscimbom Mobile
Üstat yabancı sınır geliyor elimizde patlayacak bunlar seneye son 14 yabancının...

Kupada kim oynayacak.
Kalsın işte karaoğlan.

Gscimbom Mobile
Üstat yabancı sınır geliyor elimizde patlayacak bunlar seneye son 14 yabancının...
Gelsin Donk'tan önce dünya kupası görmüş arapları yollamak lazım.
3 buçuk 3 buçuk götürüp bir halt yapmıyorlar.

Donk yedek bekledi çıt yok kiralık gitti yine küsmedi.
Cıktı oynadı.
Başak maçında adamları duman etti tek başına.
Tek senelik sözleşme olabilir 1+1 olabilir.
Bence hak ediyor.

Gscimbom Mobile

1 sene olur...+1 opsiyon kesin kullanılır sonra bunu evine yollar 2 milyon euro maaş veririz...1 senelik imzalayacaksa imzalasın 34 yaşında olacak 1 sene daha uzatırsak e daha ne yapalım 2.5 senedir sülalesini kalkındırdık ne yapalım kütüğümüze mi alalım...

Alternatif olarak düşündüğün bir adamın yerine başka adam koymak için para harcamak gerektiğimizin farkındasınızdır umarım

Kaldı ki adam sözleşmeyi haketti daha ne yapsın ?

Üst Alt