#Ryan Gauld | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1614166214837.png
Ryan Gauld
Doğum tarihi/Yaş: 16 Ara 1995 (25)
Doğum yeri:
Iskocya
Aberdeen
Uyruk:
Iskocya
Iskocya
Boy: 1,69 m
Mevki: On Numara
Güncel kulüp : Farense
Sözleşme bitiş tarihi : 30 Haz 2021

sezon sonu sozlesmesi bitiyor oyun stilini biraz Valbuena/Marko Marin karisimina benzetiyorum ben biraz.
Gecen sezon Portekiz liginde yilin futbolcusu secildi.

O lig balonsa bizimki latex eldiven aga
2015'ten sonraki hali bana göre net balondur. Eski başarılarının ve popülaritesinin ekmeğini yiyor bariz. Portekiz takımlarının son halinden belli oluyor zaten. Benfica Şampiyonlar Ligi'nde önceden elini kolunu sallayarak gruptan çıkardı, 0 çekti, kaç defa oradan Uefa'ya gitti ama başarısı yok. Porto desen zaten Uefa'yı aldıktan sonra ne uzaldı ne kısadı, hatta oyuncu kalitesi olarak eski halinden çok uzak ve başarısız, Sporting desen geçen sene Başakşehir bile içinden geçti.

2015'ten sonraki hali bana göre net balondur. Eski başarılarının ve popülaritesinin ekmeğini yiyor bariz. Portekiz takımlarının son halinden belli oluyor zaten. Benfica Şampiyonlar Ligi'nde önceden elini kolunu sallayarak gruptan çıkardı, 0 çekti, kaç defa oradan Uefa'ya gitti ama başarısı yok. Porto desen zaten Uefa'yı aldıktan sonra ne uzaldı ne kısadı, hatta oyuncu kalitesi olarak eski halinden çok uzak ve başarısız, Sporting desen geçen sene Başakşehir bile içinden geçti.
Şuanda acayip bi yapılanma içinde portekiz, 2-3 seneye enfes topçular piyasaya çıkacak, kalite olarak da ayrıca bizim ligle aynı seviyede abartma istersen rtaş

Şuanda acayip bi yapılanma içinde portekiz, 2-3 seneye enfes topçular piyasaya çıkacak, kalite olarak da ayrıca bizim ligle aynı seviyede abartma istersen rtaş
Renkdaş ben balon ifadesini lig için bahsetmiştim. İş yapmaz'ı da öneri için. Kıyaslarsak Portekiz ligi tabii ki de kötü bir lig değil bizden iyidir belki ama, balon kelimesini o ligden çıkan her topçu iyi olmuyor anlamında söyledim. Zaten son dönemde büyük paralara gidenlerden Bruno Fernandes harici iş yapan yok gibi.

Renkdaş ben genel ifadesini lig için bahsetmiştim. İş yapmaz'ı da öneri için. Kıyaslarsak Portekiz ligi tabii ki de kötü bir lig değil bizden iyidir belki ama, balon kelimesini o ligden çıkan her topçu iyi olmuyor anlamında söyledim. Zaten son dönemde büyük paralara gidenlerden Bruno Fernandes harici iş yapan yok gibi.
Öyle knk zaten portekizli topçular marka yaptığı için çöp çıksa bile yarım sezon az iyi performans yapsın hemen kapıyorlar sonra defoları patır patır çıkıyor. Her topçu alınmaz tabi haklısın

sözleşmesi 10 gün sonra bitiyor. Takımı küme düştü ama kendisi 16 gole direkt katkı yaparak fark yarattı. Tek handikapı fiziği sanırım. İskoçya milli takımına alınmaması da enteresan

denemekte yarar var

Üst Alt