Schalke Maçına Tanıdık Hakem | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Schalke Maçına Tanıdık Hakem

william-collum.jpg

Salı günü oynanacak Schalke-Galatasaray maçını İskoç hakem William Collum yönetecek.

Collum daha once Galatasaray'ın deplasmanda Cluj'u 1-3,evinde Benfica'yi 2-1 maglup ettigi,evinde Schalke ile 1-1 berabere kaldigi ve deplasmanda Real Madrid'e 4-1 maglup oldugu maclari yonetmisti.

Ben bu adamin bize yamugunu gormedim.Real macinda Ramos'u atti.Icerdeki Benfica macinda penaltimizi atlamadi.Ins bozmaz.Gecenki hakem de iyiydi.

Ben bu adamin bize yamugunu gormedim.Real macinda Ramos'u atti.Icerdeki Benfica macinda penaltimizi atlamadi.Ins bozmaz.Gecenki hakem de iyiydi.

burası türkiye olmadığı için uefa hakemleri genelde iyidir. beceriksiz gününe denk gelirse yanlış kararlar alabiliyorlar. ama genel olarak hakemleri çok iyidir, cüneyti hariç tutuyorum. cüneyt eyyamcı ve art niyetli birisi + kendisi türk. futbol TC pasaportlu herkese yasaklanması gereken bir spordur, hakeminden yöneticisine ve sahadaki tüm unsurlarına kadar türklere futbol yasaklanmalı. CB'nin çıkartacağı kanun hükmünde kararnameyle, böyle bir karar alınırsa ömrüm boyu rteyi destekleyebilirim. muhtemelen aldığı ve alacağı en doğru devlet kararı bu olurdu

hakemler de futbolcular gibi, o güne mahsus kötü yönetim yapabilir. hakemler pozisyon içindeyse hareket etmemeli. koşarken yürürken oluşacak sarsıntıda kritik pozisyonları tam göremez kaçırabilirler. o yüzden futbolcular mücadele içindeyken sabit kalmalı. eğer koştuğu ana denk gelirse kaçırma oranı artar. sanılanın aksine hakemlik görevi futbolculuktan da zor olan bir şeydir. sanılanın aksine de hakemler taraf tutmaz, en fazla emir alırlar

Üst Alt