Sabri Sarıoğlu Kalıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu Kalıyor!

Bu adamin gitmesini cok isteyenlerdenim ama bir yandan da adamin hakkaten volkanin fenerliligi gibi harbi Gs li olduguna inaniyorum

Buluruz ?

canaydin cihani , polat sanirim yaseri mi ne , aysal veysel ile salih i , dursun cavandayi bulabildi

adama teklif sunuyor her yonetim sabrinin kabahati mi bu
Daha demin sabriyi bende istemiyorum gitmesini istiyorum dedin, simdide Sabrinin kabahati mi diyorsun. Kimse Sabrinin kabahati demiyor, yonetime kiziyorlar. Ve adam hakli taraftar degil futbolcu ariyoruz o yuzden argumanin baya aptalca olmus. Bu arada Aysal Eboue'yi buldu onuda at hesapa eksik kalmasin.

Bunlar boyle devam ederse simdi ki cocuklar yarin Galatasarayli olmayacaklar. Taraftarda ileride ciddi bir azalma olacaktir. Ben bile yavas yavas kopuyorum, ve bu puan olarak kotu oldugumuzdan dolayi degil.

Daha dün 2 kanada da bek istiyor Tudor diye haberler çıktı bugün de prensi Sabri mi oldu? Kalır mı bilmiyorum da haber maksatlı. Kalırsa da sebep olan kim varsa Allah belasını versin.

Sabrinin gitmesini istemeyen taraftar azdir

gitmelidir cunku sozlesmesi bitti , yenilenmesi hata olur, bunlardan bu sekilde kurtulunur ancak

ama diyorum, demek zorundayim , sabri de gider der ki "sneijder in 3 senelik ucreti 15 maliyeti de yaklasik 19 milyon euro , ben senelik aliyorum 1,6 milyon maliyetim de 1,8-1,9 arasi , o adam da yatiyor iki senedir , adamin 3 senesi benim 10 sene aldigim para" der abi hic kizmayin

valla diyorum ya size Tudor Hamzaoğlu'ndan bile daha beter evlatçı

Bruma Sneijder Poldi De Jong Linnes sorun yaşadığı kadro dışı bıraktığı adamlar sürekli oynattığı adamlar Selçuk-Yasin-Semih-Sarbi

Hamzaoğlu'ndan bile daha kötü forma adaleti konusunda Tudor ...

Sabri konusunda bile Sneijder ha.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Degerli dostum kast ettigim yerli yabanci hemen hemen tum oyuncularimizin luzumundan fazla kazandigi ve sozlesme bitimlerinde kosullar ne olursa olsun yollarin ayrilmasi gerektigi

dogru haklisin aslinda , selcuk 3,5 aliyor maliyeti ise 4,25 civari yani sabri carpi 3 yaklasik

yani selcuk sezon icinde 3 sabrilik is mi yapiyor ?

takimda olmasi gereken ucret baremi bruma ve yasin gibiler . Sabri yasin ve turevleri milyon bazina bile ulasmamalilar

fakat sen de artik aysal ve sneijder tapinakciligi yapmak yerine evet sneijder in 3 senelik 5 er milyon euroluk sozlesmesi fazla , bu ne lan boyle diyebil , seviyorsun kufur kiyamet bela , bu kadarini da soyle , hem zorlanmazsin cunku o sozlesmeyi aysal degil dursun yapti

adil ol tarafsiz ol canimi al

suc sabri'de degil yıllardan beri sabri'den daha kötü bek transferi ettirenlerde.

Evet bu da var , sabri konusunda sirf dursun mu suclu , adam 2003 ten beri burada 2017 de halen burada

kac baskan hele kac td gordu , yani tum baskanlar idare heyetleri ve td ler futboldan futbolcudan anlamiyor da bir biz biliyoruz (bazen bunu dusunuyorum)

Degerli dostum kast ettigim yerli yabanci hemen hemen tum oyuncularimizin luzumundan fazla kazandigi ve sozlesme bitimlerinde kosullar ne olursa olsun yollarin ayrilmasi gerektigi

dogru haklisin aslinda , selcuk 3,5 aliyor maliyeti ise 4,25 civari yani sabri carpi 3 yaklasik

yani selcuk sezon icinde 3 sabrilik is mi yapiyor ?

takimda olmasi gereken ucret baremi bruma ve yasin gibiler . Sabri yasin ve turevleri milyon bazina bile ulasmamalilar

fakat sen de artik aysal ve sneijder tapinakciligi yapmak yerine evet sneijder in 3 senelik 5 er milyon euroluk sozlesmesi fazla , bu ne lan boyle diyebil , seviyorsun kufur kiyamet bela , bu kadarini da soyle , hem zorlanmazsin cunku o sozlesmeyi aysal degil dursun yapti

adil ol tarafsiz ol canimi al

Ya taraf tutuyorsun diyorsun bana da sen de iyice takıntı haline geldi.

Ben Sneijderi sonuna kadar savunan birisi olmadım, hatta bu aşırı Sneijdere yüklenmeye başlanıldığına kadar da pek birşey demedim bu konuyla ilgili. Gitse de kalsa da pek de umrumda değil açıkçası Muslera hariç kim gider kim kalırsa kalsın, samimi söylüyorum bunu.

Ama bazı insanlar var ki Sneijder satılırsa herşeyin çorap söküğü gibi geleceğine ve düzeleceğine inanıyor. Değişmeyecek abi.

Para tek kıstas olmamalı. Sabri Selçuk ve Sneijder den daha az kazanıyor diye daha az eleştirilicek diye birşey olamaz.

Maaş eşitliği falan da olamaz. Sneijder gibi bir adamın Sabri ile aynı parayı almasını bekleniyorsunuz herhalde. Yanlış olan Sneijdere hâlâ imxa parası ödemek ve Selçuka o yanlış okkalı kontratı yapmak. Selçuk olayını zaten savunan yok ki, benim gözümde de Aysalın açık ara en büyük hatası bunun ve Burak ile sözleşme işi.

Ama zaten kulüpte olan adama tekrardan imza parası vermek akıl tutulması resmen.

Ben Sneijder fazla kazanmıyor demiyorum ki zaten. Ama baydı artık ya her konuda her konuda Sneijder şu kadar alıyor şu bu kadar alıyor kıyası. Ondan sataşıyorum yoksa ne yazarsan yaz banane yani. Hep bi Sneijdere dokundurma hep bi Sneijderin parasına dem vurma niyetin sinir ediyor ve sıkıyor beni.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Üst Alt